Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tessék má mondani valami népi...

Tessék má mondani valami népi praktikát szarvasmarha bornyú szűr takarítására, ami lehetőleg nem fogyaszt sok áramot, mert biciglivel én magam szoktam áramot fejleszteni!?

Figyelt kérdés
Riska belefetrengött a sárba, majd galádul elcsatangolt, és gazfickók összefirkálták, perwoll-ra gondoltam először, csak nem tudtam melyik jó a tehénszűrre. Aztán a szomszéd Józsi mondta, hogy az az önnön bűrit károsíccsa, ezé ne használjak ilyen miajóistent, így csak népi szutyok köllene-é ha vóna. Házi szappan sem jó, mivel attól csúnya kopott színe lesz, egyszer az férjuram kanapéjját lémostam veléje, és azóta nem is látszódik.
2012. szept. 8. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb népi praktika erre ez: meg kell fejni egy loút, majd kolbászlekvárral összekeverni a tejét, és egy rakott szoknya használatával spirálban rákenni a tehénre. Majd várni kell 5 percig, utána tüttyölt ratylival kell dobálni a tehénkisasszonyt, végül leöblíthetjük csapvízzel.
2012. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, tökéletösen tisztaságos lött..ment a ződ ;)
2012. szept. 9. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!