Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek, ha a tányéromon...

Mit tegyek, ha a tányéromon eltört a lapát, miközben a töltött széket tettem be a kéménybe? Pedig ma még egy bohócot is be kellene pácolnom.

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A bohócot esetleg ne pácold be hanem panírozd mert ahhoz nem kell a lapát és mi lenne ha töltött szekrénnyel próbálkoznál?
2009. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A töltött szekrény nagyon finom. A panírozás is jó ötlet, csak van egy kis probléma. A panírozáshoz használt szőke vasreszelék fent van a padláson egy papírpolcon.

A polc alatt pedig egy narancssárga pingvin áll. Így nem merek odamenni, mert 10 cm-es fogai vannak, és félek, hogy nyakon harap.

2009. júl. 29. 23:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ajjaj, azzal tényleg nagyon vigyázz. Én is jártam már így, s nekem azt javasolták hogy húzzak óvszert a fejemre mert az megvéd mindentől.
2009. júl. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lapát helyett vasvillát használj,mert azon átfolyik a töltött szék. A bohócot meg pácolás előtt ki kell filézni,így nem fog sercegni a pingvin a padláson:((
2009. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az óvszer tényleg jó ilyen esetre? Hát, ezt nem is tudtam!

De a szomszéd nő azt mondta, hogy ha a bohócot elkezdem filézni, akkor az iszonyatosan fog sikítozni. Szerintem ezt meghallhatja az a dög pingvin és akkor lejön. Azt meg azért nem szeretném! Vagy szerintetek nem hallja meg?

2009. júl. 30. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lejön a pingvin vágd tarkón a lapáttal de óvszer mindenféleképp húzz a fejedre filézés előtt!!!
2009. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Okés. Megfogadom a tanácsodat. Remélem így nem lesz baj.
2009. júl. 31. 23:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szorítok neked:) majd mindenképp meséld el hogy ment
2009. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Oda se neki!Vegyél be egy xanaxot!Már sokaknak ajánlottam. Habár a pácolt bohóctól is vicces lehet az ember.
2009. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hihi! Sikerült. :)

Az óvszert a fejemre húztam, és magam mellé készítettem a lapátot.

Nekikezdtem a filézésnek a rózsaszín késsel, erre a bohóc sikítozni kezdett. Már hallottam fentről, hogy jön lefelé az a dög pingvin. Ekkor a kezembe vettem a lapátot, és mikor beért a konyhaajtón úgy nyakon b@sztam, hogy a nappali fala adta neki a másikat.

Miután végeztem a bohóccal, kimentem megnézni, hogy mi van a pingvinnel. Hát, csak a körvonalait találtam. Úgy megijedt, hogy beleolvadt a szőnyegbe! Legalább nem lesz vele több gond.

Köszönöm még egyszer a tanácsokat!

2009. aug. 3. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!