Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elvihetem-e a kádba tett...

Elvihetem-e a kádba tett légnemű négyszögletű kerek teknőst sétálni ami a sötétben led zeppelint énekel amikor a halálcsillagon a kutyákkal pókerezik miközben felrobbantják az alderaant amin Sinatra turnézik, ha üzemel a sótartó és apa már folyékony?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Segítsetek!!!
2009. júl. 29. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Csak óvatosan! Lehetőleg világosban, mivel ha jól értem a szavaidat, a teknősöd sötétben danolászik, és különben sem ér rá pókerezés közben sétálni. :D És ha nem énekel meg kártyázik, akkor már logikusan gondolkodva nem is robbanthatják fel az alderaant, tehát Sinatra is túléli. :D És tuti, ami fix alapon, a folyékony apát töltsd bele az üzemelő sótartóba, hátha egy kicsit szilárdítana az állagán, és nem kéne felmosni a konyhát! :D
2009. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
A válaszom nem!!!
2009. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
tövisszúrógébics!
2009. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
mindenképpen. azért vigyázz a délmozambiki tokás elefánt járásának utánzásával előidézett turbációk következményeivel
2009. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Ezt most nem értem, ha a teknős aki légnemű kerek és négyszögletű, és ráadásul énekel is a sötétben, és rohadt led zeppelint kornyikál, főleg pedig ha a kutyákkal is pókerezik robbantgatás közben a hulla csillagon amin Sinatra épp most huny el, akkor csóró apát miért nem teszed bele a sótartóba, amikor köztudott hogy a só lapuval kenegetve visszaüzemeli a kádat ami egyre teknősebb formát kezd ölteni hiszen a sötétben zeppelin robban és magával rántja a pókerező kutyák közé? Ööö rosszul fogalmaztam, tehát.......
2009. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Huhh na most ettöl a kérdéstöl leestem a székröl....:D
2009. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Szeretlek :)
2009. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
szerintem terheslettél..de tudod ki az anya?:D
2009. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
simán!!! csak az APEH meg ne tudja
2009. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én is!
2009. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!