Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vezetnétek olyan autót amire...

Vezetnétek olyan autót amire Windows XP (legelső kiadás) van telepítve? Esetleg ülnétek olyan repülőn?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább informatika témába tettem volna bele. Repülőn ülnék mindenképp ha lenne egy hátizsákom Service Pack 2 felirattal a hátán
2009. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sivatagban szerintem tuti lehet, biztos üdítő élmény lenne egy windows-os autóval lefagyni :D
2009. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Autóban igen, ha lefagy, kiszállok, és újraindítom azt megy, mintha új lenne :) Repülőn ez már neccesebb művelet.
2009. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első!

Nem véletlenül raktam humor kategóriába ;)

2009. júl. 30. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Az Microsoft autók így működnének:

Csak egy ember ülhet benne, ameddig nem veszed meg külön a többi ülést.

A leírás az anyósülésen van ( licenszszerződés), vagyis csak akkor tudod elolvasni ha már megvetted.

Időnként magától letér az autópályáról, ilyenkor újra kell a motort installálni.

A benzinjelző, olajnyomás jelző stb. lámpák helyett lenne egy általános autó hiba lámpa.

Ha újrafestik az utakon a felfestéseket új kocsit kéne venni.

Az Apple olyan autókat készítene, ami napelemmel működik és 2x olyan gyors és kényelmes, de csak az utak 5%-án működne.

Az autód 50%-al lassabban menne ameddig meg nem veszed a Deluxe térképcsomagot.

Időnként megáll az autó minden előjel nélkül. ilyenkor be kell csukni minden ablakot, kiszállni, majd vissza.

Az autód egyszer csak kizár és nem engedi nyitni az ajtókat. Csak egy trükkel lehet feloldani. Egyszerre kell húzni a kilincset, belerúgni a kerékbe, fogni az antennát és megnyalni a rendszámtáblát.

2009. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Tudom hogy nem! De a Számítástechnikánál többen tudtak volna válaszolni. :D
2009. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én be nem ülnék egy ilyen autóba. Most képzeljétek el, 160-nal nekimentek egy villanyoszlopnak, erre ezt írná ki:


Ön balesetet szenvedett. Ki akarja nyitni a légzsákokat?

Igen Nem Mégse

2009. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!