Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudvalaki ilyen vicces kérdése...

Fetya1010 kérdése:

Tudvalaki ilyen vicces kérdéseket mint "Hogyan lehet bekapcsolni a jobb agyféltekét? "? (amúgy ez a kérdés és egy véasz benne volt a ComedyCentral bemutatjában szakadtam rajta :D)

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 22:29
 1/4 anonim válasza:
64%
Melyik utcában lakik a Télapó?
2012. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Észa ki sarkon. Arénszarvas köznél lefordulsz jobbra a szánkó javító nál van egy nagy piros ház ahol ha be mész ott a manók megmutatják meik a szoba az ameikben a mikulás lakik...:)
2012. szept. 20. 18:56
 3/4 anonim válasza:
2013. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gyerekek karácsonya



Egy nőnek két fia van, az egyik állandóan elégedetlen, pesszimista lelkivilágú, míg a másik született optimista.

Eljön a karácsony, a nő gondban van, mit vegyen a gyerekeknek. Egy ismerőse azt tanácsolja neki:

- A pesszimista gyereknek vegyél mindenféle szép ajándékot, attól biztosan jobb színben látja majd a világot. Az optimistának meg csak egy lócitromot adj, nem árt, ha felkészül az élet viszontagságaira.

Így is lesz. Karácsonykor aztán kérdi a gyerekeket, ki mit kapott?

- Én egy dugós puskát kaptam - kezdi a pesszimista gyerek. - De ezzel lehet, hogy véletlenül kilövöm valaki szemét, szóval inkább ki se próbálom. Kaptam egy biciklit is, de hát amilyen veszélyesek az utak, biztos elütne egy autó, és meghalnék. Meg kaptam egy villanyvasutat is, de biztos megrázna az áram, úgyhogy nem örülök az ajándékoknak!

Mondja az optimista:

- Én nem vagyok teljesen biztos az ajándékomban. Azt hiszem, egy pónilovat kaptam, de sajnos még nem találtam meg...

2013. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!