Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most komolyan. A google...

Most komolyan. A google megeszi az embereket, hogy sokan lusták használni?

Figyelt kérdés
Most ez alatt az olyan kérdésekre célzok mint pl: honnan lehet letölteni; vagy mit jelent az a szó...Google legelső találata emberek!
2009. aug. 1. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem értenek hozzá. Pedig könnyű. Meg lusták is valahol. :D
2009. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokan úgy gondolják, hogy egyszerűbb kiírni egy kérdést és várni rá, hogy más megkeresse, utánanézzen stb, mint beírni a google-be és magától megkeresni, utánajárni :S
2009. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lustaság fájna...

Pedig Google az én barátom is:) szerintem nem evett embert :) Csak lusták, és jobb ha várnak a kérdésre, minthogy megkeressék és utánajárjanak.

Én először nézelődök kutakodok, és ha nem találom megkérdezem, de nem ilyet, h mit jelent ...mert azért van a szótár...

2009. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*válaszra(előző voltam...) :)
2009. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a google bűzlik! :D Mindent tudnak rólam :D én sem szívesen használom, nehogy lebukjak valamivel, pl. hogy nem értem egy szó jelentését :D sztem az a gond, hogy ha a google-be írod, pontosan tudják hogy ki írta, itt meg anonim :D naggggyon parás :D:D
2009. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
És ez miért zavar tégyed? Hiszen sehova sincs kiírva, hogy "egyszerű" kérdéseket nem lehet feltenni. Ha a kérdező itt akarja megtudni, hogy mit jelent az apple magyarul, akkor szive joga itt megkérdezni. Hidd el, neki az a kérdés pontosan ugyanolyan fontos, mint másnak a terhes vagyok-e?
2009. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, te hogy vagy az olyan kérdésekkel mint: "Hozzáértem egy péniszhez terhes vagyok?" típusúak. Elsőre vicces volt, de aztán inkább idegesítővé vált.

13:46

xDDD valami ilyesmi válaszokat vártam :D

2009. aug. 1. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Én nagyon szeretem a google-t, nagyon hasznos, nap mint nap használom...

Szerintem sokan nem tudják, hogy létezik, vagy nem tudom....pedig sokkal egyszerűbb lenne rákeresni, mint itt kérdéseket írni, bár engem nem zavarnak az ilyen jellegű kérdések, hisz ez az oldal azért van. :-)

2009. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!