Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Amikor linux volt a gépemen,...

Amikor linux volt a gépemen, megolvadt a proci, mióta windowsom van folyton lefagyok, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy hangzik a kérdésed,mintha két elltétes állapot lenne,pedig a lefagyást a proci túlmelegedése is okozhatja. A lefagyásnak nem mindig az operációs rendszer a hibája. Hány ventillátor van a gépházban? A processzornak van saját ventillátora?
2009. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
A megoldást a Lindows telepítése oldja meg. (Nem vicc. Amikor a "dows" része fagyna, akkor a Lin része húzza a proci hőfokát, így mindig kiegyenlítődik a hőmérséklet, és teljesen ideális működésű gépet kapsz!)
2009. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha folyton lefagy akkor tegyél radiátorokat a gépbe, biztos segítenek
2009. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

'. vagyok Ha viccnek szántad akkor:

Mi a különbség a Windows és a Linux között?

Az, hogy befagyott ablakot már mindenki látott,de befagyott pinvint.

2009. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok Ha viccnek szántad akkor:

Mi a különbség a Windows és a Linux között?

Az, hogy befagyott ablakot már mindenki látott,de befagyott pinvint.

2009. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
xD Köszi a tanácsokat xD én radiátort nem nagyon használok, mert zöld vagyok ezért inkább napenergiával próbálom melegíteni a gépet az erkélyen de ez sem elég így is befagy :S Lindows-t hol lehet beszerezni? Az is MikroFos termék?
2009. aug. 2. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Megolvadt a procid, elromlott a géped, aztán vettél Windowst amit kinyitottál, és lefagytál? Megoldás: legközelebb csak egy ablakot (Window) nyiss ki, ne többet (windows) xD
2009. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a megoldás: Mac OS ;)
2009. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Snow Leopard! :-)

[link]

2009. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!