Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A gyilkos galócát miért nem...

A gyilkos galócát miért nem veszik őrizetbe?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert rokona Draskovicsnak.
2009. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lol!!!
2009. aug. 2. 23:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
félnek a zsaruk is. galócának nem kis hírneve és nem kevés embere van. régen megtehették volna hogy lecsukják de egyszerűen nem merik mert félnek hogy utána még nagyobb bajok lesznek. galócának mindenhol vannak emberei szerte az országban. azt hallottam nagyon aljas és eléggé kiszámíthatatlan is. nem véletlenül kapta szerintem a "gyilkos" nevet.
2009. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rokonságban áll az angol királyi családdal meg Barack Obamával, ezen kívul nem kevés pénze van és sok feketezsaruja, meg egy kutyája ami nagyon harap!
2009. aug. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt találkozásom vele szerencsére túléltem zsaru voltam te kiléptem!!!Gyilkos galóüca miatt engem vallatott de nem csak pofozott ó milyen jó is lett volna ha csak pofozott kútba mártogatott egyre több ideig!!!amikor már már alig éltem akkor hagyta abba és elkezdte egyesével kitörni az ujjaim!!!megszöktem ma reggel eg ló fejét találtam meg az ágyamba az is szerencse hogy még ezt le tudtam sajnos nagyon sok beépített embere van!!!azt mondják 100 embere van csak a zsaruknál!!!sajnos még a gyakorikérdéseknél is van embere!!még lehet a válaszomat is törölteti :(
2009. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyiket? Annyi van belőlük,mint a C.bűnözőből. Hol találsz te üres börtönt, meg egyébként....már ezeket is mi tartsuk el?:)
2009. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hi-hi-hi
2009. aug. 3. 10:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, nagy igazságtalanságnak tartom, hogy nem veszik őrizetbe, amikor a légyölő galócát már rég megbüntették állatkínzásért! Valószínűleg tényleg a rengeteg befolyásos kapcsolata mentette meg eddig a sittől!
2009. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!