Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csinálnál ha az erdőben...

Mit csinálnál ha az erdőben találkoznál Slendermannel?

Figyelt kérdés
Gondold csak végig...Bennt a sötét erdőben, akár éjjel, de még nappal is egyedül meglátnád Slendermant. vajon mit tennél ? A kérdés részét képezi az a cselekedet melyet magad adsz erre a helyzetre és az is, hogy szerinted mi lenne a helyes. Mit lehetne tenni, hogy elkerüljük a konfliktust ?
2012. szept. 28. 23:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

Először is köszönnék neki, mert így illik: "-Jóéccakát Slendermann komám, hol jársz te, ahol még a madár se jár?"

Én nem kerülném a konfliktust, birokra kelnék vele, hadd lássam van-e vér a pucájában. Ha megszorulnék, kiegyeznék döntetlenben.

2012. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 algopirin válasza:
Kérnék tőle wc papírt, még is csak puhább mint a lapulevél ?!
2012. szept. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Először is kihívnám az elmegyógyintézet munkatársaid,majd érkezésükig feltartanám az illetőt,kellemeset csevegve vele.
2012. szept. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Meg sosem talalkoztam senkivel ejjel, de nappal sem a sötet erdöben, igy igencsak meglepödnek, ha talalkoznek. Nem is hinnek a szememnek. Mondjuk, a sötetben meg se latnam, igy ejjel a sötetben nem tennek semmit.

Nappal? Mivel nem tudom, ki az a Slenderman, elöször is, köszönnek, ha nagyon figyel. Ha nem megy tovabb, meg mindig figyel, akkor mondanam, hogy szep idönk van, hatha csak beszelgetni akar. Ha valaszol, megkerdeznem, hova megy. Ha egy iranyba tartunk, akkor hosszabb beszelgetesnek nez ki, akkor bemutatkoznek, ki vagyok, hat te ki vagy? Ha azt mondja, Slenderman, mosolyognek es mondanam, hogy örvendek a szerencsenek. (Mivel nem hallottam meg ezt a nevet.) Aztan ha ismeri a gyogynövenyeket, gombakat, ilyesmiröl beszelgethetnenk. De miattam akarmiröl, a foglalkozasarol, internetröl, barmiröl. Ha kiertünk közben az erdöböl, elkernem a cimet, telefonszamat ennek a szimpi embernek, es meghivnam jövö heten egy kavera. Es bejelölnem a facebookon is. Majd a hetvegen az összes csajnak es haveromnak eldicsekednek vele, hogy a Slenderman az uj pasim.

2012. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Elkezdenek fenyt kibocsatani. Mivel ufo vagyok.
2012. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
megölelnééém!!! :D
2012. szept. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Lefényképezném!
2012. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 MrSlender:3 válasza:
CSő van cigid? :D
2012. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Valaki vagyok csak válasza:

Hát először lefotóznám aztán azt mondanám neki: ha a csápjaiddal hozzám érsz és megpróbálsz megerőszakolni úgy tökön rúglak hogy megpusztulsz!!

ettől úgy megijedne ,hogy fosnyomokat hagyva rohanna haza.

2012. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 mustafa33 ***** válasza:
először is megsaccolnám, hogy tenyész, vagy selejt esetleg golyóérett kapitális? ha tenyésztésre alkalmas hagynám legelni, ha selejt kilőném, ha kapitális megjegyezném a helyet és időt és később kilövetném egy újgazdaggal jó pénzért.
2012. okt. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!