Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Este őzpörköltet ettem....

Este őzpörköltet ettem. Reggel elmentem wc-re, és olyan bogyókat nyomtam, mint egy őz. Van valami összefüggés?

Figyelt kérdés

Lehetséges,hogy az őzhús beépült a szervezetembe,és keveredett a DNS-emmel?A szemem is mintha nagyobb lenne,meg sokkal gyorsabban is futok!

27F


2012. okt. 1. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát kapcsold az animal planetre,ha pont egy őz van ott és neked bejön akkor lehet. XD
2012. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen! Az emberek kis része ( értsd kb 1%-a) képes a bevitt étel ( hús) dns-ét a sajátjaihoz, keverni úgymond. Persze olyan kis részben, hogy nem fogsz érezni változást csak ezt a minimálisat amit te is leírtál. Komolyabb változásokra azért ne számíts :D
2018. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na őzzé váltál már 9 év alatt?
2021. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Disznópörkölt után röfögök, és elkezdem az orrommal a földet túrni, csirkepörkölt evés után megyek kapirgálni. Ezek a pörköltek veszélyesek.
2022. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezt a legegyszerűbben 2. dologgal tudod megállapítan úgy, hogy kimész az erdőbe, és hallasz egy gallyreccsenést,és megijedsz, másodsorban kimész az erdőszéli főútra, és szembeállsz egy szemben 20 tonnás kamionnal, de attól meg nem ijedsz meg, akkor, igen nagy az esélye hogy őz vagy!
2022. júl. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!