Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A vad gesztenyét hogy lehet...

A vad gesztenyét hogy lehet be szelídíteni?

Figyelt kérdés

Ma találtam az utcán egy gesztenyét, még a héjában volt, de szerintem vad... akkor ugyebár nem lehet meg enni mert ki rágja a gyomrom... :/

A kérdés hogy meg lehet-e szelídíteni? És meg nyalhatom-e időnként a külsejét? mert biztos fini ízen van kívülröl is...

Tudni annyit kell róla hogy egy jó kukoricás kutya kakiból vettem ki :)



2012. okt. 3. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Simogasd óránként kétszer! Az nekem is bejött!
2012. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ostorral és korbáccsal. Törd be, és engedelmeskedni fog!
2012. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szepesi Szabolcs válasza:
Gratulálok fent vagy a trollfesz.cc-n
2013. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1 hónap után már be lett szelídítve, és ő az én kis házi állatkám :) már vannak picijei is, nem tudom hogy de egy nap nyögött egyet sétáltatás közben, és ki pottyant valahonnan belőle 2 pici gubó, ez a kép 1 héttel ezután készült:


O

/\_______________

/\_‡_‡_‡_‡o‡o‡O


, épp sétáltatom őket, s egy járdán kelünk át, mert ügyesek vagyunk :)

2013. jan. 29. 01:02
 5/8 anonim válasza:
xDDDDDDDDDDDD
2013. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kuci válasza:
azért reménykedem benne h ez nem komoly...
2013. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ricsi2216 válasza:

XDDDDDDDDD

szakadok fennt van a trollfeszen is XDXDXDXd

2013. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne edd még meg mert,még tud tojni!Majd ha már öreg lesz a vad gesztenye és,nem tud szülni akkor probáld óvatosan elválasztani kölykeitől!Ha 1 hónapig nem találják elfelejtik és,ekkor megeheted de vigyázz mert,ha túl fiatal akkor a benne lévő tojások is megsülnek és,ehetetlen lesz! U.i:ha kölykei elött kezded el sütni-enni akkor,eszükbejut hogy ő a anyjuk és,megtámadnak.Hidd el nagyon jól harcolnak és,most megyek is a kórházba!
2013. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!