Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » éjel megidéztem a sátán...

Truthboy kérdése:

éjel megidéztem a sátán kutyáját! Aztán kimentem a WC-be, ekkor elment a villany, és és megláttam egy fekete kutya alakot. Ezután lefeküdtem aludni, de halottam, mintha valami susogna. Minden ablak CSUKVA volt! Szerintetek paráznom kéne?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 16:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Menj szépen aludni Janika..
2012. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sátán sátán hátán.a félelem jogos.
2012. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
esetleg hívj egy ördögűzőt:)
2012. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 dandi98 válasza:
Nincsen olyan hogy sátán kutyája.
2012. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Lehet hogy van, lehet hogy nincs.. Én csak a szememnek hiszek.. Most ha te tényleg láttad, akkor én a helyedben félnék :)
2012. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hívd Ferikét.:DD
2012. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A szellemidézés NAGYON VESZÉLYES !Én egyedül csináltam ,inga segítségével.Egy kör alakú lapra körbeírtam a betűket és a számokat.Nem idéztem meg konkrétan senkit,csak feltettem a kérdést hogy van-e szellem aki beszélni akar velem !Kiírta hogy igen !Beszélgettem "vele"...!Egyszercsak,valószínűleg a Védőangyalom ezt írta-

"Most azonnal tedd le az ingát és mondd el a Miatyánkot hogy elűzd a lakásból a GONOSZT !"Ezt meg is tettem de úgy tűnt hogy akkor már "kinyitottam" egy ajtót,amit nem tudtam becsukni!És elkezdtek özönleni rám a problémák !Teljesen tönkrement az életem !Megbetegedtem stb. !Szóval mindenkinek csak azt tudom javasolni hogy NE PRÓBÁLKOZZON ILYENNEL,SEM EGYEDÜL,SEM MÁSOKKAL mert a ti életeteket is tönkreteheti !Mert kinyitsz egy "Ajtót" , amit nem tudsz becsukni többé !

2012. nov. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
isten minekel szelem idézni az rajtadis marad életed végigig menyéteplomba asztán beszéja papal az segit
2012. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gabriel777 válasza:

Ha azt gondoljátok, hogy a kérdésre a felelet csak játék, akkor nagyon nagyot tévedtek!!!

Maga a kérdés, viszont jó,de veszélyes rá megfelelni.

Ugyanis, a felelet: JÉZUS KRISZTUS, a BIBLIA OLVASÁS (Károli Gáspár féle Biblia), IMÁDKOZÁS

A Biblia azt írja: Máté evangéliuma 3/2; Térjetek meg, mert elközelített a mennyeknek országa.

Máté evangéliuma 10/7-8; Elmenvén pedig prédikáljátok, mondván: elközelített a mennyeknek országa.

Betegeket gyógyítsatok poklosokat tisztítsatok, halottakat támasszatok ördögöket

(gonosz szellemeket, mert vannak jó szellemek is) űzzetek.

Máté evangéliuma 12/28-29 Ha pedig én Istennek Szelleme által(Szent Szellem, a jó szellem,akit a hívők keresztség{IMA}által vesznek,

vagyis nem mindenkiben van, csak hívőben, aki megtért s megkeresztelkedett vízben, s Szent Szellemben)

űzöm ki a démonokat,(ördögöket)akkor kétség nélkül elérkezett hozzátok az Istennek országa.

Avagy mimódon mehet be valaki a hatalmasna (ördögnek) házába és rabolhatja el annak kincseit, hanemha

előbb megkötözi a hatalmast és akkor rabolja ki annak házát? Jézus Krisztus nevében a hívő oldhat, és kötözhet.

Nemhívő esetében ez nem működik, mert Önmagát kötözheti meg még jobban, ami halálhoz is vezethet!!!

NEM JÁTÉK!!! EZÉRT TÉRJ MEG, AZ ÚR JÉZUS KRISZTUS NEVÉBEN,S ÜDVÖZÜLSZ, S MEGLESZ A HATALMAD

JÉZUS NEVÉBEN GONOSZ SZELLEMEK (DÉMONOK) ŰZÉSÉRE!!! NEM JÁTÉK!!!

Márk evangéliuma 1/15; Betölt az idő, és elközelített az Istennek országa; térjetek meg, és higyjetek az evangéliumban!

Márk evangéliuma 1/22-27;És elálmélkodának az Ő tanításán; mert úgy tanítja őket, mint akinek hatalma van,és nem úgy mint az írástudók.


Vala pedig azok zsinagógájában egy ember, a kiben tisztátalan lélek volt, és felkiálta,

És monda: Ah! mi dolgunk van nékünk veled, Názáreti Jézus? Azért jöttél-é, hogy elveszíts minket? Tudom, hogy ki vagy te: + az Istennek Szentje.


És megdorgálá őt Jézus, mondván: Némulj meg, és menj ki belőle.

És a tisztátalan lélek megszaggatá őt, és fenszóval kiáltva, kiméne belőle.


És mindnyájan elálmélkodának, annyira, hogy egymás között kérdezgeték, mondván: Mi ez? Micsoda új tudomány ez, hogy hatalommal parancsol a tisztátalan lelkeknek is, és engedelmeskednek néki?

Márk evangéliuma 6/13; És sok ördögöt űznek vala ki, és olajjal sok beteget megkennek és meggyógyítnak vala.

Márk evangéliuma 7/29-30;Erre monda néki: E beszédért, eredj el; az ördög kiment a te leányodból.

És haza menvén, úgy találá, hogy az ördög kiment, a leány pedig az ágyon feküvék.

Márk evangéliuma 9/14-29; És mikor a tanítványokhoz ment vala, nagy sokaságot láta körülöttök, és írástudókat, a kik azokkal versengenek vala.


És az egész sokaság meglátván őt, azonnal elálmélkodék, és hozzásietvén köszönté őt.

Ő pedig megkérdezé az írástudókat: Mit versengetek ezekkel?

És felelvén egy a sokaságból, monda: Mester, ide hoztam hozzád az én fiamat, a kiben néma lélek van.

És a hol csak előfogja, szaggatja őt; ő pedig tajtékot túr, a fogát csikorgatja, és elfonnyad. Mondám hát tanítványaidnak, hogy űzzék ki azt, de nem tudták.

Ő pedig felelvén néki, monda: Óh hitetlen nemzetség, meddig leszek még veletek? Meddig szenvedlek még titeket? Hozzátok őt hozzám.

És hozzá vivék azt; és mihelyt ő meglátta azt, a lélek azonnal szaggatá azt; és leesvén a földre, tajtékot túrván fetreng vala.

És megkérdezé az atyját: Mennyi ideje, hogy ez esett rajta? Az pedig monda: Gyermeksége óta.

És gyakorta veté őt tűzbe is, vízbe is, hogy elveszítse őt; de ha valamit tehetsz, légy segítségül nékünk, könyörülvén rajtunk.

Jézus pedig monda néki: Ha hiheted azt, minden lehetséges a hívőnek.


A gyermek atyja pedig azonnal kiáltván, könnyhullatással monda: Hiszek Uram! Légy segítségül az én hitetlenségemnek.

Jézus pedig mikor látta vala, hogy a sokaság még inkább összetódul, megdorgálá a tisztátalan lelket, mondván néki: Te néma és siket lélek, én parancsolom néked, menj ki belőle, és többé belé ne menj!

És kiáltás és erős szaggatás között kiméne; az pedig olyan lőn, mint egy halott, annyira, hogy sokan azt mondják vala, hogy meghalt.

Jézus pedig megfogván kezét, fölemelé; és az fölkele.

Mikor pedig bement vala a házba, tanítványai megkérdezék őt külön: Mi miért nem űzhettük ki azt?

Ő pedig monda nékik: Ez a faj semmivel sem űzhető ki, csupán könyörgéssel és bőjtöléssel.

János evangéliuma 18/37; Monda azért néki Pilátus: Király vagy-é hát te csakugyan? Felele Jézus: Te mondod, hogy én király vagyok. Én azért születtem, és azért jöttem e világra, hogy bizonyságot tegyek az igazságról. Mindaz, a ki az igazságból való, hallgat az én szómra.


MERT JÉZUS KRISZTUS MINDENBEN, AZ ÚT AZ ÉLET, AZ IGAZSÁG, NÉLKÜLE NE TÉGY SEMMIT, MERT MAGADRA HOZOL ÁTKOT! HIGYJ AZ EVANGÉLIUMBAN ÉS ÜDVÖZÜLSZ!!!

2012. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi a fene van? vidámvasárnap??
2013. szept. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!