Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki tud NAGYON VICCES viccet?

Valaki tud NAGYON VICCES viccet?

Figyelt kérdés
annyi viccet hallok de legtöbbjén csak mosolygok. valami olyan kéne amin tényleg nevetek. lehet akár kép, szóvicc bármi, csak nevessek :D köszi

2012. okt. 14. 12:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmunk sincs, hogy neked milyen stílusú humor jön be... de tessék egy, ezt a napokban hallottam, én jót derültem rajta:


Két régi, iskolai barát sok-sok év után újra találkozik. A nosztalgiázás kissé elhúzódik, így úgy döntenek, felmennek egyikük lakására, és ott folytatják.

Vidám társalgással gyorsan telnek az órák, már bőven benne járnak az éjszakában, amikor is a vendégnek feltűnik, hogy a falra van akasztva egy réztányér és egy kalapács. Kíváncsian meg is kérdezi:

- Hát az meg mi ott a falon?

- Az a tányér a kalapáccsal? Egy beszélő óra.

- Hogy mi?

- Várj, megmutatom!

Azzal a házigazda feláll, leveszi a kalapácsot, és ráver vele a tányérra. Erre a szomszédból artikulátlan üvöltés:

- A rohadt anyádat, hajnali fél kettő van, mit vered a falat?!

2012. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
hát például azon nevettem hogy: a pasi felmegy a barátnőjéhez és érzi hogy nagyon wc-re kell mennie, de a lány van bent. a fiú látta hogy ott alszik a lány kutyája a sarokban és gontolta, elvégzi itt és majd ráfogja a kutyára. kijön a lány kézdezi: az meg mi a földön? a kutya volt!mondja a fiú. erre a lány: de az csak egy plüssállat :D
2012. okt. 14. 13:27
 3/23 A kérdező kommentje:
vagy azon: a lánynak szívműtéte volt. mikor felkelt azt látja hogy az apja van bent. kérdezi hogy hol a pasija? erre az apja: te nem is tudtad?ő adta neked az új szivet. erre e lány pánikbe esik elkezd sírni mire az apja: nyugi már csak kiment szarni :DD pl ezen is nevettem :D
2012. okt. 14. 13:29
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
én tudok.
2012. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
és meg is osztanád velem?
2012. okt. 14. 15:14
 6/23 anonim ***** válasza:
65%

- Mi van a macska fején?

- ???

- Cirmos cica haj!

2012. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%

megosztanám, de nem kérted. a kérdés az volt, hogy tud-e valaki, én pedig válaszoltam.

viszont a vicc túl hosszú, nézd meg a gyalog galopp című filmet, ha nevetni szeretnél.

2012. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

3 nő áll egy szakadék előtt

Megjelenik egy tündér és mondja, hogy olyan madárra változtatja őket amilyenné csak szeretnék, hogy át tudják repülni a szakadékot. A vörös: sólyom akarok lenni, mert az olyan erős. Átváltozik sólyommá és elrepül. A barna: Én sas akarok lenni, mert az olyan félelmetes. Sassá változik és elrepül. A szőke: Én pingvin akarok lenni, mert az olyan cuki. -.-"

2012. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Egy nőben és egy programozóban mi a közös?


Mind2nek van ciklusa.

2012. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ezek alapján neked a Family Guyt tudnám ajánlani.
2012. okt. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!