Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Banán, vagy Szigszallag?

Banán, vagy Szigszallag?

Figyelt kérdés
szerintem banán.

2012. okt. 21. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah, szerintem is banán! Egyértelműen banán... :)
2012. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sziKszaLag.
2012. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az SziGszalag, te hecsedli fejű!
2012. okt. 21. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:
2#: Ha már muszáj belekötnöd akkor az csináld jól xĐ Ezt most benézted. G-val írják, mivel az eredeti szó a szigetelő szalag vagyis sziGszalag! :D
2012. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szörpike98 ***** válasza:
Banana
2012. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"2#: Ha már muszáj belekötnöd akkor az csináld jól xĐ"


Akkor csináld jól te is, mert ez egy elég érdekes megfogalmazású mondat. De hogy mindenki okos legyen, és a fajtátok is megnyugodjon, egyezzünk meg egy szigszalagban.

2012. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 ne köss bele 4#-esbe, mer ő is a banit szejeti, szal ha vki a banánt szejeti akkor azt ne merészeld fikázni, mert az csakis királyi! (3-1 banán javára)
2012. okt. 22. 12:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Evésre banán, szigetelésre szigszalag. Kenőanyagnak szintén banán. Fennhéjázásra is, mert a banánnak van héja erre a célra, a szigszalagnak meg nincs. Meggyújtani viszont a szigszalagot könnyebb. A túszok megkötözéséhez is alkalmasabb a banánnál, emellett pedig szőrtelenítésre is hatékony, ajánld a csajodnak a figyelmébe. Széteső könyvek összetartására, szájak elhallgattatására mindkettő alkalmas lehet; acéllemezek méretre vágására egyik sem. A banán banális, a szigszalag meg szigorú.
2012. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor 4-1 a baninak!
2012. okt. 24. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!