Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mennyire bírod az amerikai...

Mennyire bírod az amerikai humort?

Figyelt kérdés

Ha igen,ki(k) a kedvence(i)d?

Ha bírom Pablo Francisco és Russell Peters stílusát,akkor ki az,aki még bejöhet?


2012. okt. 28. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Lényegében a Family Guy, a South Park, meg a Simpson család is ezen alapszik, úgyhogy ebből kiindulva iszonyatosan szeretem.

Russel Peters is jó arc, azt különösen bírom, hogy olyan témákról beszél, amiért itthon szerintem másnap tíz etnikum jelentené fel az adott humoristát.

2012. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Imádom Russell Peterst.Rohadt jó,mondjuk hozzá olyan közönség is kell.Kicikizni a közönségben lévõ összes nemzetiséget... :D Ezt itthon tényleg nem lehet megcsinálni,de bezzeg ott...
2012. okt. 28. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
téma kérdése. ha már az ottani standup-nál tartunk, sok olyan dolog van benne, amit nem érthetünk, mert ahhoz ott kéne élnünk, vagy tisztában lenni az ottani szokásokkal. szóval amiket értek poénokat, azokat persze szeretem. :)
2012. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz az amerikai humor. E mellett én az angol humort is kifejezetten szeretem :)
2012. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jajjjjj kösszzzi!!!!!! Még augusztusban láttam egy műsort, ahol russel peters stand up-olt, és ro.hadt jó volt, csak elfelejtettem a nevét,és nem tudtam rákeresni. na ő elég jó. majd kinyúltam rajta. szóval ő a kedvencem,és igen, nagyon szeretem az amerikai humort.
2012. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!