Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki nyerne? Superman vagy...

Ki nyerne? Superman vagy Darth Vader?

Figyelt kérdés

Nos, hetek óta visszatérő vitatéma a fenti kérdés a lakótársam és én köztem. Sztem Superman győzne hiszen ő a legerősebb\leggyorsabb. Szerinte viszont Darth Vader a halálcsillaggal szétlőné a földet meg SM-t biztos távolságból, így ő győzne. Sztem bármilyen technologia kevés lenne SM ellen. Meg azzal is jön, h ő jedi meg sith, meg ott 'AZ ERŐ', ami a legnagyobb, de azért mégis csak SM- nek vannak a legnagyobb tökei. Gyors, erős, lézernézés meg ilyenek! Azt aláírom, h ha DV-nek lenne kriptonitja, úgy lenne esélye. Haver szerint Vader rengeteg kriptonitot szerezne szerte az univerzumból.

Persze ez csak elméleti kérdés, hisz Vadert már 'réges rég egy messzi galaxisban' hazavágták.

Na szóval érdekelne a véleményetek lehetőleg indoklással, hátha dűlőre jutnánk már végre.



#Darth Vader #kriptonit #Halálcsillag #supeman #pirosalsógatya
2012. okt. 28. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
én is supermanre fogadnék. De azért nagy kérdés ez, mert nem lehet tudni, hogy az Erő milyen hatással van supermanre. Meg mondjuk a fénykard.
2012. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Darth Vader győzne. Gondoljunk bele... a lézerlátás nem lenne probléma, hisz a lézerpisztoly lövéseit is könnyen elhárítják mind a jedik, mind a shitek. Superman nagy ereje megvan Darth Vaderben is, tudjuk jól a filmekből, hogy sokkal nagyobb erejük van a jediknek és a shiteknek, mint egy átlagembernek. Sőt, DV egy karddal lenne, míg Superman puszta kézzel! Ezen kívül az erővel meg tudná fojtani nagyobb távolságból, vagy akármi fájdalmat elő tudna idézni benne. A nagy kérdés az, hogy Superman hogy reagálna az erőre.
2012. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Én Superman-re voksolok. Lehet, hogy a Jedik és a Sith-ek erősek, de annyira nem, mint S. A lézerkard sem okoz neki problémát, mér számtalanszor támadták lézerfegyverrel, emellett Superman bele tud repülni a Nap koronájába, ami szintén nem hideg. Az erővel megfojtani sem lenne egyszerű mert S képes szkafander nélkül kirepülni az űrbe és ott hosszabb időt eltölteni. Emellett S-nek ott van a gyorsasága, a DC univerzumban kizárólag Flash gyorsabb nála, a fagyasztó lehelet, emberfeletti intelligencia és még sorolhatnám.


A kriptonitos dolog pedig csak attól függ, hogy melyik univerzumban csapnak össze. Az SW univerzumban nem létezik kriptonit. Mellesleg nem is hiszem, hogy Vader tudná, hogy az a gyengéje. Az erővel sok mindent megérez, de nem gondolatolvasó, S pedig biztosan nem úgy menne oda, hogy "figyu, ez a kis zöld ásvány teljesen legyengít és utána simán kinyírhatsz".

2012. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Viszont Darth Vader mögött egy Birodalom áll. Kémek, katonák, kereskedők, szóval ezt az információt nem tartana sokáig kiderítenie és megszereznie a kriptonitot, ha már másoknak is sikerült Supermannel szemben. Egyébként a jedik nagyon is erősek. Gondolj bele, űrhajókat emelgetnek, hát még egy shit, hisz ő a haragját is beleviszi a küzdelembe. Gyorsaság a sithekben is megvan. Hiába a hatalmas energia, az erőlökést nem hiszem, hogy ki tudná tartani, ha csak nincs odaszögelve a lába.
2012. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért egy jedi vagy sith erejét és gyorsaságát nem lehet S-éhez hasonlítani, A jedi és sith gyorsasága az előérzetéből fakad, viszont nagyon is emberi korlátaik vannak, míg S például 2 perc alatt elmegy a holdra és vissza. Ilyen sebességgel Varer nem versenyezhet, még az erő adta előérzetével sem. A fizikai erejének felső határa padig nem ismert. Egy birodalmi rombolót is felemelhet.


Amit pedig mondtam, hogy melyik univerzumban csapnak össze, ha az SW univerzumban, ott nincs kriptonit, ha a DC univerzumban, ott pedig Vader nem élvezi a Birodalom támogatását.

2012. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem csak azért gyorsak. Van egy rész, amikor Qui Gon Jinn és Obi Wan futott egyet, még az elején, azt hiszem amikor el akarták őket fogni (feltételezem, hogy erre ugyanúgy képes Darth vader is). Az is sebesség volt, bár a 2 perces Hold-Föld iránnyal bizonyára Superman a nyerőbb.

Én úgy vetettem össze, hogy egy és ugyanaz az Univerzum. Nem muszáj Superman bolygójának a Köztársaság fennhatósága alá esnie, a lényeg, hogy az egész egyben van. Amiket leírtál Supermanról, nem tudtam, szinte már-már túl gyors, erős... Szóval valóban lenne esélye Vaderrel szemben. Viszont, ha a Birodalom szerez kriptonitot, akkor Superman maradna alul.

2012. okt. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köztudott hogy a fénykardokhoz kellenek kristályok és mivan ha Dv eggyik kristálya ilyen. És azt sem tudni hogy a midikloriánok tartalmaznak e kriptonit részecskéket
2012. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 VISOR válasza:

a lézerkardd az univerzum gerősebb fegyvere ,az erőkristály adja az erejét,és nemtudom ,hogyan hatna szupermanre

darth vader képes fojtásra,akár akkor is,ha az alany nincs a közelben.

láthattuk már,hogy videón át megfojtotta katonáit.

de kérdéses,hogy hogy hatna rá az erő.

2013. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!