Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Titeket is zavar, ha egyértelm...

Titeket is zavar, ha egyértelmű kérdéseket tesznek fel nektek?

Figyelt kérdés

Általában nekem a gitárral kapcsolatban szokták feltenni.


egyik haver: -Az egy gitár a hátadon?

én: -Nem bmeg! Ez egy kibszott hangversenyzongora!


egy idegen lány: -Gitározol?

én: -Nem, csak szeretek egy 5 kilós hangszerrel a hátamon járkálni.


2012. nov. 2. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

De gáz. :D

Engem is zavar az ilyesmi. Én azon tudok kiakadni, mikor valaki látja, hogy ott van rajtam a szemüveg, de megkérdezi, hogy szemüveges vagyok e. Ja és teljesen átlagos szemüvegem van, nem az a divatos fajta, amit manapság szokás csak úgy hordani.

2012. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zavar hát, de legalább kiszűröm az idiótákat akik előbb pofáznak mint hogy gondolkodjanak...
2012. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, rettentő idegesítő az ilyen, én a falra mászok az ilyen hülyéktől...


Velem 1-2 hete történt ilyen utoljára. Mentem a b.megállóba, leültem, ott volt egy másik nő. Mikor már 10 perce ott ülünk megkérdezi tőlem, hogy a buszra várok e...

2012. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Ezek nem kérdések, megállapítás! Jelzi, hogy észrevette, éppen hogy udvariasságból :))
2012. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Oké, de azért vannak nehéz esetek. Pl. mikor beteg voltam és meggyógyultam és mentem suliba.

- Meggyógyultál?

- Nem, csak meg akarom saccolni, hogy mennyi robbanószer kell a suli felrobbantásához.

2012. nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!