Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek is vicces, hogy...

Szerintetek is vicces, hogy 12 évesek ilyeneket kérdeznek, hogy még nem túl késő-e elveszteni a szüzességüket? Meg, hogy az 1. alkalomnál kell-e koton?

Figyelt kérdés
Sztem nagyon gáz, hogy ennyi idősen ezen gondolkodnak! -.-"
2012. nov. 4. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem vicces, mert ezek komolyan gondolják... Ez inkább már szánalmas és undorító. Ennyi idősen még barbizni kéne, nem pedig a gép előtt ülni...

Ez csak nevelés kérdése...

2012. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem úgy értettem, hogy vicces... Szerintem nekik ennyi idősen még tanulniuk kéne, nem az útszélen állni.
2012. nov. 4. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó, az a baj, hogy a mostani 12 évesek azt hiszik, hogy övék a világ, és hogy nekik már mindent szabad.
2012. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen... facebookon is tükörben fényképezik magukat, amivel még nincs is olyan sok gond... De amikor kommentbe odaírják hogy szeretlek k*évám meg hasonló ilyeneket hát akkor ott nézek, hogy tudják e ezeknek a szavaknak a jelentését?!
2012. nov. 4. 19:54
 5/5 anonymus12 ***** válasza:
75%
szerintem az a szánalmas hogy azt hiszitek minden 12éves ezt csinalja es hogy ezeket a kerdeseket 12évesek teszik ki...-.-""""
2012. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!