Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van az a banda. Az a Japán...

Van az a banda. Az a Japán apartman v mi. Tokíó hotel nah az. Sztem a német rock elég hülyén hangzik. Nem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
?????Ebbe mi a humoros?Hogy kigúnyolsz egy együttest?Még ha nem is szereted,nem vicces!!!!!
2009. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Akkor hallgas OOMPH!-ot,Rammsteint,Eisbrechert,Megaherzet,Die Arzte-t,Knorkatort..

Ezek kurv*ra nem hangzanak hülyén!

2009. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Én olaszban láttam a Tokio Hotel nevű hotelt. Épp egy részeg pisilte le a falát. Meg is örökítettük (baráti társaság) és azóta is röhögünk rajta. Mindenki utálja azt a """"""""""""zenekart""""""" (?)
2009. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
és ez mért van humor kategóriában?...
2009. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Tokaji panzió!!
2009. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez már k*vára lejárt lemez...
2009. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
A Peking Kemping a legjobb :D
2009. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
figyelj...en sem szeretem miley-t ,de nem bujok bele..kesz nem szeretem,bedugom a fulem! egy okos ember nem tolti aval az idejet,hogy egy masik zeneszt lehord ! fogjatok fel, ahany emver annyi stilus! es azt is elkell ismerni ,hogy barhova mennek,mindig gyoztesen ternek vissza es termeszetesen szavazatokkal erik el...a rajongok segitsegevel..u hogy van eleg beloluk...es ha van 5 anti , nem azt jelenti, hogy ok most felbontjak a th-t..
2009. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Én nagyon szeretem. Miért..? Mert Ők meg tudják fogalmazni, amit érzek, és éreznek a fiatalok. Szerelem, csalódás, fájdalom, lázadás. Nekem nagyon sok mindenben segítettek a zenéjükkel. Nagyon szeretem a hangvilágukat, a hangzást, dalszövegeiket. Amikor sírtam, Őket hallgattam. (Ha valaki belém mer kötni, hogy ugyan, kis TH-s p*csa, mit sírtál? Például mert Apukám rákos, nagypapám fél szemére vak, ő is rákos volt, stb...) Meg persze a külsőségek: nekem Bill a kedvencem. Aki nem szereti Őket, az nem érti, miért, aki szereti, tudja. :-) És még valami: HIHETETLEN híresek lettek, RENGETEG díjat bezsebeltek!! Amerikában is híresek, pl.: Miley Cyrus elől is elnyerték a díjat. És most ez az új album... Szerintem csodálatos lett ^^ Szerintem elég normális választ adtam. Én annak a véleményét is meghallgatom, aki nem szereti őket, csak egy gond van: sajnos szinte nincs olyan, aki kultúráltan tudná ezt elmondani. :S Ennyi voltam. 14/L
2009. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
17:29 ! el nem tudod kepzelni,hogy milyen tokeletes a valaszod! :)) orvendek h meg vannak rajtam kivul ilyen emberkeke,akik ezt gondoljak... es sztem csak itt Romaniaban ilyen sulyos a helyzet:)) mas mashol nincs ennyi anti,es ha van akkor sem ennyire vadak.. itt,mikor jovok haza sulibol a hireknel es kivan irva nagyba h 'Tokio Hotel EMO' mindenhol ezt kurtolik.. az utcan rohannak le ,ha meglatnak valamilyen TH-s cuccal...ez szornyu... es szomoru,h az emberek ide jutottak,ilyesmivel teszik tonkre magukat! irigyseg....de semmi gond , mi mindeg megmutattuk (es fogjuk) h 100%an tamogatjuk a bandat.. rajongok neluk nem lenne valami sok ... u h inkabb aludjatok egy kiadosat...
2009. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!