Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Dynamo hogy csinálja a telefon...

Dynamo hogy csinálja a telefon hívós trükköt?

Figyelt kérdés
Ez nagyon érdekel, kíváncsi lennék, hogy hogyan csinálja, bár nem hiszem,hogy minden meg van játszva, bár érdekes az,ha jól láttam, hogy csak iPhone-on csinálja! http://www.youtube.com/watch?v=-yh0aQvMLM8

2012. nov. 17. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

bár tudnám!!!! O.O

szerintem nincs megjátszva!!!! Dynamo szerintem nem egyszerű bűvész.....

2012. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért mutatják a tv-ben mert az egész meg van játtszva.

az igazi életben nem nagyon fogsz vele találkozni az utcán csak ha te is be vagy építve.

2012. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
A bűvészetben van olyan hogy ki lehet találni azt a személyt amire gondolsz. Én ezt most fogom egyébként elkezdeni tanulni. Ezt úgy hívják a bűvészetben hogy mentalizmus. Mivel beépített statisztái vannak, mert ennek a műsornak rdnezője és producere is van tehát senki nem mondja azt hogy csak oda megy egy járókelőhőz. A trükk bemutatása elött találta ki azokat a személyeket amikre gondolnak. majd utáána gondolom megkérte őket hogy hadd nézze meg a mobiltelefonjukat hogy tényleg az- a személy az amit kitalált. Megnézi majd felírja a telefonszámot, felhívja az illetőt hogy egy bizonyos időpontban hívja fel . És amikor elkezdik forgatni akkor ugyanarra a személyre kell nekik gondolni, amit Dynamo megint kitalál, de nekik ez már a műsor előtt megvolt a csoda hogy akkor ki tudta találni Dynamo azt a személyt, akikre gondoltak. SZóval Dynamo statisztákkal dolgozik de nekik se árulja el a trükk megoldását.
2012. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem is erdekel a tema.

Viszont amikor hires emberekkel dolgozik, nem tudom elhinni, hogy oket beavatna.


Ja, es amikor az uvegbe teszi a telefont?

2013. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2012-11-18 17:04 válaszoló vagyok. Az utolsónak: Gondolod hogy egy rendező producer mikrofonos kameraman-es stb. tehát egy egész stáb plussz Dynamo csak úgy véletlenszerűen odamegy valakihez ők pedig utána tudomást sem tesznek arról hogy ott a kamera. Ilyen nincs. Előtte megbeszélik hogy mit kell csinálni, elprobálják majd eljátszák hogy Dynamo odamegy és kezdődik a mutatvány. A trükköt ők sem tudják. Viszont Dynamo bűvészkelékkekel dolgozik ahogy már leírtam. éS azt beszélik meg hogy mit adjon oda a statiszta Dynamonak, stb stb stb.. Egyébként az is lehet hogy megállítanak egy embert utána megbeszélik a részleteket fizetnek neki és utána bemutatja a trükköt Dynamo. a lényeg hogy a filmben nem mutatják a kulisszatitkokat csak a műsort.
2013. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még mindig ugyanaz a válaszoló vagyok. A telefonhívást trükköt hogyan csinálja? Nem mondom meg, de a lényeg az hogy ha adnál dynamonak egy valódi üveget és a telefonodat nem fogja tudni "belevarázsolni". És ráadásul csak a sorozatban csinálta meg ezt a trükköt showműsorokban ÉLŐ showműsorokban meg ilyen helyeken csak kártyatrükköket mutatott be többnyire amit én is megtudok csinálni. A mátrixos trükköt mutattta be showműsorban. Azt is meglehet csinálni 100 ezer forint felett van a trükk kellék de lehet kapni az a lényeg.:D Ez egy jó reklám,üzlet mint Dynamo és aki eladja illetve csinálja ezt a trükköt.
2013. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!