Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha lecsaptam egy pókot a...

Ha lecsaptam egy pókot a szomszéd mamuszával még rám bizonyíthatják a gyilkosságot? Minden nyomot eltüntettem!

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Idövel ugyis elkapnak.

Majd az FBI tesz rola!

Szerintem nagyon gyorsan tünj el egy lakatlan szigetre,ahol senki nem talàl ràd.Akàr életfogytiglant is kaphatsz.

2009. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem volt szemtanú?egy légy,vagy szúnyog..komoly bajban vagy ember...
2009. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
pók hibája.mi a szarért ment oda? szí esz áj májámi hejszínelök malyd jönnek és letartoztatnak :O szóval vigyázz!!!
2009. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem.. jogában áll hallgatni,jogában áll ügyvédet fogadni,mindent amit mond vagy tesz felhasználható ön ellen a bíróságon... ez van.. , legjobb esetben 8év közmunka..
2009. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd mamuszát is ellenőrizted?

Vigyázz, Horatió a legkisebb póklábdarab alapján is beazonosít. Neked annyi:(

2009. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

mivel utálom a pókokat.megértelek.én is ezt tettem volna.


éppen ezért együttérzésből viszem a bablevest neked a kóterba...:)

2009. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De ne üsd agyon a pókot mert megeszi a kib*szott szemtelem legyeket.
2009. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ajjaj, szerintem nagy bajban vagy. Előszőr is: Ellenőrizd a mamuszt hogy van-e rajta pókmaradvány. Azután a szomszédot is meg kll ölnöd sajnos, mert lehet hogy észrevette hogy eltűnt a pók. Ezután tüntess el minden bizonyítékot és menekülj el. Menj el másik országba, menj el politikusnak és olvadj be közéjük. Pár év múlva távozz onnan és több milliós végkielégítéssel kezd új életet. De vigyázz, nehogy mégegyszer a szomszéd papucsával nyírd ki a pókot, inkább fojts meg a fogselyemmel. Najó nemám állatbarát vagyok:)
2009. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az horacio te balfax...
2009. aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!