Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hány éves az email fiókotok? :3

Hány éves az email fiókotok? :3

Figyelt kérdés
Az enyém 5 éve van meg. Mivel a Gmail ott oldalt csak azt mutatja, hány levelet NEM olvastál el eddig, így az összes emailem számát nem tudom, csak azt, hogy eddig 1426 el nem olvasott levelem van. Kíváncsi vagyok, mennyi az összes. Valaki nem tudja esetleg, hogy kell ezt megnézni?

2012. nov. 18. 22:51
 1/4 2xSü ***** válasza:

A legrégebbi levélfiókom van vagy 15 éves, de ma már nincs használatban. A levelek száma? Levelezőprogramot használok. Időnként szoktam törölni belőle. De így is van vagy 15 email cím, amit kezelek. Tízezres nagyságrendű a levelek száma így, hogy azért törölgetek is belőle. Olvasatlan levél nincs. Pont az az olvasatlan levél jelölés célja, hogy lásd, hogy mit nem láttál eddig. Ha nem akarok valamit látni a későbbiekben sem – pl. mert duplikátum, vagy ránézésre reklám, ami átment a SPAM szűrőn, akkor olvasottnak jelölöm (ha SPAM, akkor SPAM-nek is).


Ha 1426 olvasatlan leveled van, akkor nem jól használod ezt a funkciót.

2012. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011
2012. nov. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7 éves, és több mint100elopvasatlan levelem van.
2012. nov. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még az ükapámtól örököltem.

Sajnos azt a levelét sem olvastam, amiben tudatja, hogy elhalálozott és rámhagyja az emiljét.

2012. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!