Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi 404 teljes története?

Mi 404 teljes története?

Figyelt kérdés

A híres mémmé vált személy. Érdekelne hogyan kezdődött és végződött ez az egész. :) Én csináltam meg Spore-ban pár az oldalon fellelhető mémet, az itteni alapokból lehetne írni egy jó kis vicces Sci-fi történetet ami leginkább a galaxis útikalauzra hasonlítana. (Ennek lehetne az a címe hogy túl a hülyeség határain)


( [link]


404 úgy hallottam reptoid fogságban van, de már olvastam történeteket arról hogy talán már kiszabadult.


Kedves Adminok!

Kérlek titeket had maradjon ebben a kategóriában, mert itt vannak ezen érdekes mémek "szakértői". :)



2012. nov. 19. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:

"404, a nem található oldal története":


[link]

2012. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mégis áthelyezték. :(
2012. nov. 19. 15:03
 3/10 anonim válasza:
Egy kis tanyán lakott szüleivel és három testvérével. Édesapja faszállító autót vezetett, ebből éltek. Egy sötét, őszi napon, 404 13 éves korában sajnálatos dolog történt. A faszállító autó lezuhant egy hegyoldalról. Az édesapa elmondása szerint egy kerek, trágyadomb nagyságú tárgy jelent meg előtte a semmiből, nem volt választása, ezért félrerántotta a kormányt. Az eset után 5 nappal belehalt sérüléseibe. 404 szentül hitte, hogy a faterját egy idegen hajó küldte a túlvilágra. Forrásaink szerint 404 idegen fajok látogatását várta, róluk olvasott, meg akarta idézni az apja szellemét 14 évesen(nem tudta feldolgozni a tragédiát), majd súlyosbodott a helyzet, rémálmai voltak, elrabolták az idegenek, az eget nézte egyfolytában. Nem volt hajlandó senkivel szóba állni. Elmegyógyintézetbe zárták. 17 éves korára beszélőszervei elgyengültek és műtétre szorultak. A beavatkozás közben figyelmesek lettek arra, hogy az agyában valami nem odaillő van. Vizsgálatok után arra jutottak, feltárják az agyát. Műtét közben megállt 2 percre a szíve, sőt az agyhalál is majdnem bekövetkezett. A műtét után egyre többet beszélt, épelméjűnek tűnt. Hazakerült, ám hallucinációi lettek. Ismét idegenelrablások tárgyalásától zengett a ház. 404 ekkor 19 éves volt. Majd újabb vizsgálatok kimutatták hogy még sincs minden rendben nála. Ekkor egy gépre kapcsolták de előgyütt egy dzsin és belevarázsolta a gépbe. Azóta ide írogatta a hallucinációit.
2012. nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Most kaptuk a hírt, hogy egy terminátorba táplálták a tudatát. Ezután szeretnénk elnézést kérni a téves megállapításokért.
2012. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pontosítom a híradást.

Nem terminátorba, hanem radiátorba...

2012. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A neve pedig Mészáros-Füttyös Jutka Mumus
2012. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szilvásbukta megadja a választ.
2012. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

404-et lehet kiszabadították a krixkraxiak vagy a csillámfaszlámák :D


az biztos hogy amit 404 meg a követői összehordtak eddig, simán kitellne belőle egy újabb hat-epizódos Csillagokháborúja, főleg december 21 amikor a sok hülyegyerek várta a lumbulábi, reptoid meg guargumi flottát :D

2013. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

404 az 51-es területen született. A "szülei, akik a spermát és a petesejtet adó donorok ismeretlenek, állítólag egy űrlénykztató volt az apa, az anya pedig kutatásánakk egyik tárgya.

404-nek ezért furcsa kinézete van, félig ember, bár papa is inkább űrlényre hasonlít, félig pedig földönkívüli, ezért nem lehet találni a valódi kinézetéről hiteles képet.


Ugyanakkor fel tudja venni bárki alakját, képességei pedig lehetővé teszik, hogy egyik nap orvos, m,ásik nap űrhajós, harmadik nap csatornamunkás legyen, hasonlóan Jarodhoz, a Kaméleonhoz.


A minap találkoztam vele, és megkérdeztem, mi jelent legfőbb veszélyt ránk magyarokra. Onnan tudtam hogy ő az, mert kanalazva itta a kóláját.

Ő annyit mondott a bizallmatlanság és a tudás hiánya. Ezéret megy ki mindenki külföldre, ez viszont jó az ellenséges Xeneon bolygónak, akik majd az elhagyott országunkat akarják benépesíteni a maguk űrlényaivel.


Mutatott nekem egy fényképet egy xeneoniról, mire én kis híján elhánytam magam.

Mikor lecsillapodtam, akkormegkérdeztem, hogy akkor miért vannak ilyen politikusaink, akik a kapzsiságukkal és a javaink elkobzásával valósággal elkegetik az országból a polgárokat?

Erre ő:

--Ők is a Xenekkel paktáltak le. Szerződést írtak velük alá, aminek alapján mindig megkapják tőlük a napi forgatókönyvet, amiben az áll röviden, hogy csoportokat kell alakítaniuk, amiket pártoknak hívnak, és minden pártnak gyűlölnie kell a másikat. Valójában viszont az egész egy nagy színjáték.

--És mi lesz akkor ezekkel a plitikusokkal, ha a xeneknek már nem lesz rájuk szükségük?

Erre 404-es

--Mennek Xeneonra trágyát lapátolni.

--Értem. Van Xeneonnak valami más neve is?

404 bólintott

--Ezt a nevét annak a bolygónak eddig csak én ismetem, most már te is. Van viszont egy közismertebb neve, amin az egyház már régóta emlegeti. Ha azt mondom, Pokol, akkkor már minden világos.

--Persze. Akkor ezek a xenek...

--Ők az ördögök. Csak így hívják és hívatják magukat, hiszen az "ördög" elnevezés igecsak pejoratív, és ez okot adhat a diszkriminációra szerintük. Meg is követelika hivatalos eljársban is, hogy ők a xenek, különben perrel fenygetőznek, amit rendszerint meg is nyernek.

--Honnan ismerek fel egy xent?

404 a szemebe nézett.

--Ezeknek az a legfőbb ismérvük, hogy nem tudod felismerni őket, akárcsak a nindzsákat.

Erre 404 szemei fucsa fényben kezdtek villódzni:

--Nem láttál semmit, nem hallottál semmit, nem beszélsz semmiről.-- hipnotizált engem

--Nem láttam semmit,, nem hallottam semmit, nem beszélek semmiről.

Mire magamhoz tértem a hipnózis okozta kábulatból, ő már eltűnt.

Nem láttam, nem hallottam semmit, és nem beszélek semmiről. De arról nem volt szó, hogy ne írjam le.

2015. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A xenek azóta mindenütt ott vannak, és mesterien álcázzák magukat, ahogy 404 is.De seén, se ti nem tudhattok róluk semmit.
2015. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!