Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudom mit tettél tavaly...

Tudom mit tettél tavaly nyáron! Nem szégyenled magad?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem,mert halvány lila fingom sincs,hogy mi volt az elmúlt nyáron!!! Leköptem a cipőd,vagy a pulóveredbe töröltem a taknyos orrom?

Segítccsé mán emlékezni a tavaJi nyárra:)

2009. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szégyellem magam, és legalább tudok hejjesen írni is. (Ammikor csak akkarok!) :P


Egyébként is, mi szégyellnivaló van azon, hogy együtt hánytam pár híres emberrel, meg keresztbe átpisáltunk egymás hugyán? Ezek teljesen természetes elfoglaltságok UFO vadászat után. (Vagy Neeeem???)

2009. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem:) úgy berugtam mint a szamár..:)
2009. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
aztse tudom, hogy idén mivolt :DD
2009. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Inkább bújj el!Én nem égetlek le tudod?NEm vok olyan,mint te.De ne provokáld ki belőlem az igazságot mert rosszul jársz!
2009. aug. 18. 12:36
 6/10 A kérdező kommentje:
11:08-as itt nem rólad van szó.Ezek tényleg teljesen normális dolgok,ami hétköznapi.
2009. aug. 18. 12:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa... Hogy Te ARRA gondolsz?!

Abban te is benne vagy nyakig, mocskosul!!!

S Te nem szégyelled magad??? Még Te kérded? Baszk1nemááá!

Hogy nem rohad le a bőr a képedről, nem vet le a hátáról a föld és nem szakad rád az ég! Hátilyennincs!!! :D :D :D

2009. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szégyelljem magamat???! Amikor te rángattál bele? Basszus utána hetekig alig tudtam elaludni!!! Ráadásul oda sem megyek többet!! Elvetted a kedvem az egész dologtól!! Eddig minden nyáron ott voltam, és mos? Örülök, hogy nem buktunk le, bakker.
2009. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
banyek,na azért titeket sem kellett annyira ráncigálni b asztki. Egyébként nekem kényszerhejzetvolt,viszont nektek,?Engem a világ nem ismer de ha elmondom a szüleidnek,a dolgot,te egy életre ki leszel tiltva......mindenhonnan
2009. aug. 18. 18:29
 10/10 anonim ***** válasza:
IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN MEKKORA VAGY!NAGYFINGPAD, NAGYFINGPAD!
2009. aug. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!