Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Balaton? Jártatok e már ott?...

Balaton? Jártatok e már ott? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jártatok e már ott? Mennyire sós,cukros,savas a vize? Sok a cápa,delfin,polip,medúza? Igaz hogy van krokodil is egész pontosan 4db? Sok hajó indul ott el földkörüli útra?
2012. dec. 1. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

kristálytiszta iható vize van,egzotikus bohóc halakkal és novényekkel. Kagyló is akad bőven,szebbnél szebb színekben.

Búvárkodni rengetegen szoktak hiszen a tengerbiológusok legkedveltebb célpontja a Balaton.

2012. dec. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,arról hallottam hogy igazi búvár paradicsom,csak félek a cápáktól.
2012. dec. 1. 00:12
 3/12 anonim ***** válasza:

A cápáktól nem kell félni,hiszen ok a Balaton legmélyén (56m) rejtőznek,és csak ünnepekkor merészkednek feljebb.


Egyébként én inkább a medúzáktól tartanék.

2012. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem a bohóchalak rossz vicceitől kell inkább félni.
2012. dec. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa hogy 2 hummeres tengerbiológus elszámította magát és a nyílt Balaóceánra merészkedett,de a víz volt az úr.
2012. dec. 1. 00:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Azóta nem járok arrafelé,mióta két szememmel láttam, hogy a trollok cápákat öltek.Amikor a víz alatt eltűntek,csak fülzsír maradt utánuk :/ ... többet se megyek arra,nem a cápák a veszélyesek,hanem a cápákat ölő vízi trollok ..arra ne menj,főleg ha fülzsírszagot érzel 100 méteres körzetében a víznek. :(
2012. dec. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A híradóba volt hogy valaki látta megjelenni a víz felszínén Spongyabobot és patrickot :O
2012. dec. 1. 00:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Veszélyes hely, sok a kalóz

Lángossütőnek álcázzák magukat.

Ha sört kínálnak, menekülj.

Rabló népség

2012. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ráadàsul ott él a Balatoni Szörny és a Balatoni Rozmárember is.
2012. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nincs. édes vízű. csak ponty stb... van benne.
2012. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!