Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Fáj a zoknim. Mit tegyek? :S

Fáj a zoknim. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
Lehet, h a fronthatástól van? Mértem a vérnyomásomat is, az rendben van, most lúgosító varázsgombát szedek rá, tegnap csináltam egy teljes méregtelentő kúrát, de semmi javulás. Esetleg próbálkozzak a candida diétával, vagy akkupunktúra? Mit ajánlotok, nagyon kétségbe vagyok esve, orvoshoz meg nem akarok menni, hogy aztán teletömjenek mindenféle gyógyszerrel... :S

2012. dec. 1. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Kösd be a lábaddal
2012. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fújd be egy kis Lidocain spray-vel,attól majd elzsibbad.
2012. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lehet, hogy azért van, mert a madaras tescóban vettem olcsón a zoknit? Az van ráírva, hogy made in chína. Ezt mit is jelent?
2012. dec. 1. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de amputálnunk kell a zokniját!


Derp, a főorvos

2012. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vakard meg!
2012. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! de sajnos egyik sem segített. Az amputációtól egy nagyon picit jobb lett, csak most meg járni nem tudok rendesen. Most macskagyökér főzetet öntöttem rá, hátha segít :s
2012. dec. 2. 08:27
 7/8 anonim válasza:
Hát először is nyugtasd meg hogy semmi baj kicsi zoknimokni.Aztán puszild meg és énekelj neki amíg el nem alszik.Regelre jobban lessz. Ha ez nem segít akkor itass vele mézes-mustáros-borsos-pálinkásteát.Ettöl biztos joban lessz.Nekünk is ez segített.
2012. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ecetes olló...
2012. dec. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!