Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elgondolkoztatok már ezen?

Elgondolkoztatok már ezen?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek bolondnak,de én már régóta gondolkozok azon a dolgon,h. mikor anyu meg apu szeretkeztek,szóval mikor én készültem,én voltam a leggyorsabb.Pedig hát tudjátok,nagyon sokan indultuk rajtnak,több millióan,és én lettem az első.Ráadásul aszthmás is vagyok.Ha én betegen én lettem az első,akkor a versenytársaim milyenek lehettek?
2009. aug. 18. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik idióta ismerősöm találta ki, hogy a magömlést úgy kell elképzelni, mint egy űrcsatát, és a nyertes lesz gyakorlatilag az első.

Amúgy a versenytársak valószínűleg még asztmásabbak lehettek, vagy csellel nyertél, mint a teknős és a nyúl meséjében.

2009. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem!Én sosem csalok.Bár lehet,hogy a nagy versenyben lettem beteg.Kitudja.
2009. aug. 18. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a génekben van vagy begyűjtötted,nem tom hány éves vagy de ki lehet nőni.
2009. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre az oldalra csak nyertesek járnak!!!

(mi is többmillióan rajtoltunk, de csak mi irogatunk ide)

Ez jó kérdés:))

2009. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifáradtál a nagy versenyzésbe.
2009. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Csak abban a kis környezetben voltál te a legjobb. Ami máshova spriccelt, vagy a löket végén volt, vagy rossz felé (a másik petevezetékben) mentek a fiúk - ott akármi is lehetett.


Az meg pedig, hogy a spremium friss, életerős és gyors volt - ugyan mit számít abban, hogy milyen kromoszómákat vitt? Attól még vihetett bármilyen selejtet. Elég nagy részben nem azt használta a közlekedéshez.

2009. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként én nyertem volna, csak nagyi rányitott faterékra...
2009. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és így csak allergiás lehettem.. (előző)
2009. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nemtudom de az ikertesóm fogyatékos és nem születésnél lett az én meg kitűnő vok a suliban és ő ért be elsőre mert szokta álmodni hogy valami fehér löttybe úszkálunk és mindig legyőz de én utolérem! xd
2009. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
érdekes emberke lehetsz
2009. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!