Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mutkor egy Pasas azt irta...

Mutkor egy Pasas azt irta hoyg Pistiket jatszik egy masik urge. Mit jelent az?

Figyelt kérdés

Meg hogy mar egyszer lerit az irasrol valami fenyites?

Nem ertettem semmit.Akkor volt amikor a az Ejjeli omnia kaves kompotos kerdest feltettem



2012. dec. 2. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor beköszöntött a tavaszi szürkület, akkor a Pistikét megetette a pasas a nappali ürgével hogy majd aztán ezzel cáfolhassa az éjjel megivott kompótos kávédat.Majd amikor beköszönt az invázió, a sáskák is lelkesen fogyasszák az ürge tetemét amit a természet nyújtott nekik a hold negyedik évében,ugye mint ismerjük is a híres mondást:


Negyedik holdkelténél ürgetetemet ne sáskáljunk.


mindenki csak arra vár hogy a kompakt egyetemi májzsugorodásos civilizációt kiiktassa a kávés önindítóban.


Remélem segítettem. (Y)

2012. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem nem tudtal segiteni

multkor a Pasas tenyleg azt irta,de nem ertettem

[link]

ez volt az a kerdes,sajnos amit a PAsas vagy ipse irt nincs fel vétetve meg

de nosztalgiazzunk egyutt

2012. dec. 2. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, végül is igazad van, mert volt már nekem is olyaan hogy a gyepszájú lovamat a kántor kutyám betéglázta egy troll várba. :/ De akkor nosztalgiázzunk szerintem is.
2012. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ezt sem ertem mikoze a kutyadnak a teglazashoz

ugyerted atvitt ertelembe?te az embered miert nevezned a kutyadnak?nem kedveled talan?

No most az omnia Kv ivas meg a vacsora,es a furdoszobai dulakodas hogy jon a teglavarhoz

amugy nekem tetszik amit irtal ugyhogy zoldkez ment neked

lehetseges hogy igazad van

2012. dec. 2. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

A holnapi napon megkaphatja a reptoid emeltszintű nyelvvizsgáját tanúsító okmányt.

Kérem jelentkezzen a Halálcsillag személyzeti részlegén.

További jó nyelvhasználatot.


Reptoid oktatásügyi miniszter(R)

2012. dec. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!