Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hányas busszal tudok eljutni...

Hányas busszal tudok eljutni a Holdra?

Figyelt kérdés
Fontos intézni valóm lesz 2 óra múlva a Holdon. Hányas busszal tudok eljutni oda? Esetleg megy oda metró vagy villamos is?

2012. dec. 2. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:

szia! én negyed óra múlva megyek a Holdra, mert meglátogatom a Mikulás helyettesét, mert megreklamálom, hogy hogy merészeltek nekem tavaly 1 éve lejárt csokit hozni!!! azt mondták, hogy biztos tavalyelőtt nem találtam ,és csak akkor lett meg...de én addig nem hagyom őket ezzel amíg nem kapok idén 2x annyit!!

na szóval, ha jó neked, akkor legyél ott a hősök terén negyed óra múlva!!! elviszlek szívesen!!!

2012. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az előző válaszoló nagyon kedves, de ha nem érsz oda 15 percen belül, akkor menj el a Vörösvári úti McDonald's-hoz és vegyél egy McChicken-t de követeld, hogy majonéz helyett csokifagyit rakjanak belé!!!

nem raknak belé neked csokifagyit, de te mondd, hogy akkor szólsz a Télapónak és nem fognak idén ajándékot kapni!!

el fognak vinni téged a raktárba és adnak neked egy különleges neonzöld jegyet!!!

ha megkaptad menj ki a Meki előtti buszmegállóhoz és mutasd fel a zöld jegyet!!

a buszvezető akkor áttranszformálja a buszt űrhajóvá és elvisz a holdra!!!!

2012. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mai napon nincsen busz oda!

Holnap lesz oda busz 9:00-kor, és a 8-as busszal fogsz eljutni oda!

2012. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne mássz fára, mert megfulladsz és elüt a villamos
2012. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Kecskemét-Helvéciai járat a leggyorsabb
2012. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ez tény, gyakran választom azt a járatot! :)

2012. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Végül kiderült hogy Pesten az 5-ös metróval is el lehet jutni a Holdra. Aki szintén az 5-ös metróval akarna elmenni a Holdra az vigyázzon mert a Holdon komoly BKV jegy ellenőrzés van!!!
2012. dec. 3. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Salgótarján Experss járatot. Egyenesen a Holdra megy. Megállók: Pluto->Mars->Jupiter->Vénusz->Szaturnusz->Nap(de ide csak este megy, mert reggel megsülne mindenki)->Hold
2012. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Különjárat-Irány a Hold! feliratúval. ;)
2013. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!