Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet hogy psy - gangnam...

Lehet hogy psy - gangnam style videójának nézettségszámlálója az valójában a visszaszámláló a világvégéig?

Figyelt kérdés
Amikor eléri az 1 milliárdot, akkor történni fog valami. Mindenki annyira várja már, mintha valami nagy ünnep lenne ,de akkor fog valami történni. Talán a földönkívülieknek jelez ez a számláló.

2012. dec. 13. 15:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor rendesen meg vagyunk baxva... azt gondoltam hgy psy is az, mindig namspemcsi van rajta hogy a mandula alakú fekete szeme ne látszódjon. Meg amúgy is ez a Psy egy elég földönkívülis név.
2012. dec. 13. 21:49
 12/13 anonim válasza:

Eddig úgy tudtam, hogy ezzel a nótával és klippel szimplán csak kifigurázza a feltörekvő újgazdag ficsúrokat...

De most, hogy így olvasom a kérdésed, újra megnéztem a klippet. Szerintem egy gerincferdüléses ufo lehet, aki nem találja az űrhajóját, noha egész testével keresi.

2012. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Na mit mondtam pár napja?

http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0

hogy pont ma fogja elérni az egy milliárdot! És így is lett.

2012. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!