Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vajon mit jelenthetett az álmom?

Vajon mit jelenthetett az álmom?

Figyelt kérdés

Nah szval!:


Azt álmadtam h sétálok az erdőben és találkozok Freddy Kruegerel és azt mondta h kövessem én követtem és utána meg álltunk egy fánál és a fa egyik ágáról lógott egy emberi fej és annak a szemét freddy kapargatta xd.

utána előttünk megjelent két barátnőm (Viki,meg dorka)

és Viki mellett ott ált Dzsékob a Twillightből , Dorka mellett meg barnabas colins állt és olyat baszélgettek h :

milyen szép esténk van meg milyen jó lenne egy kis paradicsom levet inni. Viki meg a Dzsékobbal Labdázott (úgy mint egy kutyával) de Dzsékob nem volt farkas O.o.

Aztán megjelent Jason és azt monda nekem,freddynek,vikinek,meg dorkának meg Dzséknek meg Branabasnak hogy táncoljuk el a gangnam Style-t és amikor elkezdtük táncolni a zenére akkor meg jött egy Rainbow dash hadsereg a Reptoidok hátán és...


Ekkor fel ébredtem >.<


Furi álom mi?



2012. dec. 17. 19:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

1.bocsi a helyes írási hibákért >.<

2.szerintem vicces egy álom volt ez.

3.ti már álmodtatok ehez hasonlót?


ui.azért írtam a "HUMOR" kategíriába mert szerintem vicces ez az álom.

2012. dec. 17. 19:43
 2/14 anonim válasza:
DZSÉKOB!!!!!!!!!!!!!!EZ ÜTÖTT ÉS MINDENKINEK NAGYON FÁJT!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDD
2012. dec. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocs..d nem tom h kell írni a nevét...
2012. dec. 18. 17:32
 4/14 anonim válasza:
56%
Úgy kell írni a nevét, hogy egymás után a megfelelõ gombokat nyomod meg a billentyûzeten.
2012. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kösz a tippet xd
2012. dec. 19. 12:16
 6/14 anonim ***** válasza:

vicces álom.

Jacob csak hogy tudd.úgy kell leírni.

2012. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
oké.
2012. dec. 29. 21:40
 8/14 anonim ***** válasza:

fura ember vagy de nyugi én sem vagyok normális XD

egyszer én is álmodtam valami baromságot..

3 troll volt benne(2 csaj 1 csávó) és az egyik troll lány énekes nö volt X'3 a másik lány a fiút akarta elcsábítani de a troll srác mindig ellökte magától.

nos new yorkban éltek és odaköltözött az énekes troll.ö is bepróbálkozott a fiúnál és a másik csaj ennek nem örült...egyszer csak az énekesnöt egy iskolai szertárba bezárta ahol csak kívül volt kilincs. ekkor a zöld disznókirály elküdte a hülye lányt és a csávót egy zöld erdöbe ahol egy elefánt szobrot kellett építeniük. de azt úgy csinálták mint a házakat.a nap végére ök 2 ten hazamentek valahonnan a troll pasi tudta hogy az énekes bevan zárva valahova. meg is kérte a lányt hogy engedje ki.a végén pedig koncertet tartott az énekes troll. hannah montana hangja volt. XD

2013. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Nagy Zia ***** válasza:
XD az fura
2013. febr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"egy Rainbow dash hadsereg" Te...Már megint egy 100% Equestria füvet szívtál?
2013. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!