Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Reptoidot fogtam! Holnap...

Reptoidot fogtam! Holnap kezdődik az invázió?

Figyelt kérdés

Emberek ez már az invázió kezdete!

Látom, hogy valami fényesség van kint az udvaron ezért kinéztem. Először semmit nem láttam ám hirtelen meghallottam, hogy a reptoid csapda aktiválódott. Gyorsan odaszaladtam és látom, hogy tényleg egy reptoid van ott. Biztos felderítés céljából küldték ide, az a nagy fény pedig az volt amikor lesugározták az űrhajóról. De az a baj, hogy semmit nem hajlandó mondani az invázióról. Hogy bírhatnám szóra?



2012. dec. 20. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Veccőzd meg és tömd tele szilvásbuktával.

Ha ez nem válik be, hívd Chuck Norrist, hogy szemmel fenyítse.

2012. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy pont most nem tudtam írni, azonban most hihetetlen információkat fogok megosztani.

Végül is sikerült szóra bírnom a reptoidot aki a következőket mondta: "Az inváziós flotta már itt van a Föld közelében, de ti az ócska eszközeitekkel még mindig nem érzékelitek az űrhajóinkat. Az inváziót azonban csak akkor kezdjük meg amikor már mindenki azt hiszi, hogy úgyse jövünk. Semmit nem tehettek, tervünket nem tudjátok megakadályozni. A Reptoid Császár fog ezen bolygó felett is uralkodni. Az emberiség ideje leáldozott!!!"

Ezután olyan történt amit még most sem tudok elhinni. Egyszer csak valami szörnyű hanggal egy reptoid hajó materizálódott az égen. Nagyon megijedtem mert tudtam, hogy mi fog következni. Az űrhajóból az este látotthoz hasonló fénynyaláb ereszkedett a földre. A fény eltűntével az udvaron már 10 fegyveres reptoid állt. Miközben ez történt én már a bunkeremhez futottam és gyorsan bemásztam. Hallottam, hogy a reptoidok szétlövik a csapdámat és kiszabadítják a társukat. Tudtam, hogy harcolnom kell de egyedül nincs esélyem, ezért hívtam az Ellenállást. A reptoidok elkezdték ostromolni a bunkert, ezért bekapcsoltam az elektromos védőteret és élesítettem a fotonágyúkat. Kezembe vettem a kényérpirítóból és mikrosütőből összeépített fegyveremet, mert tudtam a reptoidokat nem sokáig tartóztatja fel a védelmi rendszerem. Ekkor jelzett az Ellenállás, hogy itt vannak és mindjárt segítenek. Megnyugodtam, a vészkijáraton kimentem majd tüzelni kezdtem a reptoidokra. Már az Ellenállás is akcióba lépett. Nagy harc volt amiben sikeresen győztünk.

2012. dec. 21. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
eddig nem tudtam hogy lesz reptoid invázió, de most bebizonyosodott, ám előbb még szerintem a zéták jönnek...
2013. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!