Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetséges, hogy ez bekövetkezik?

Lehetséges, hogy ez bekövetkezik?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk dec. 21 -én elmaradt a reptoid invázió de szerintem ettől még nem nyugodhatunk meg. Mi van ha pont most fognak támadni? A fél világ részeg, így semmi esélyünk nem lenne ellenük. És ezt talán ők is tudják. Tehetünk még valamit?

2012. dec. 31. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is elgondolkodtam már ezen :D
2012. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Velem együtt te is a világ fél részéhez tartozol? :D
2012. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
most elmagyarázom neked az egészet ... olyan h reptoid nem léétezik !!!!!! és ha létezne honnan tudná azt h mi berugunk meg minden ez hülyeség már bocs de télleg ~~~~ csak gondolj bele hogy ilyen nem történik soha
2012. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Abba egyik hülye sem gondolt bele, hogy a maja naptárnak azért lett vége, mert kihaltak!?
2012. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
tehetsz valamit akazd fel magad!
2012. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
basszus, mit sírtok? nem látjátok, hogy humor kategória? ha nem tetszik, görgessetek tovább, nem kell itt drámázni.
2012. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 2 Hát igen. De azért ide írni még tudok. Egyenlőre..... :D


Ez a humor kategória tehát tényleg ne dramatizáljatok hanem inkább valami vicces választ írjatok.

2012. dec. 31. 22:50
 8/12 B2man ***** válasza:
58%
Ilyenkor esélye sincs bármilyen idegen inváziónak. Jóhet reptoid, krixkraxi, miegyéb, ha feldühít, rálehelek! A világ részeg feléhez tartozom...
2013. jan. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát én még ittas állapotban se láttam egy reptoidot sem. Úgy tűnik megint elmaradt az invázió. Lehet, hogy megártott nekik a reptopálinka. :D
2013. jan. 1. 13:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Viaszmoly pálesz, csak a pontosság kedvéért. Kitűnő nedű, nehéz is vele mértéket tartani...Én is kicsit túlzásba vittem, dec. 21-én hajnalban úgy benyakaltam, hogy csak ma reggel tértem magamhoz, hát mit mondjak, jól átaludtam a szolgálatot... Megyek, megkeresem a többieket.


Mandula reptoid ezredes

2013. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!