Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Keresek egy fickót, akit az...

Keresek egy fickót, akit az Örs vezér terén láttam többször is tavaly ősszel! Kicsoda ő, és hogyan vehetem fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Bp-en, az Örs vezér terén láttam egy feltűnő alakot, egészen pontosan a villamosmegálló zuglói oldalán, a reggeli órákban, ez kb.: 7:30-8:00-ig terjedő idő.

Elég magas, vékony testalkatú, amikor láttam kékes-lilás színű ing, motoros bőrnadrág(!) és egy pár sportmotorozáshoz fejlesztett motoros csizma(!) volt rajta. Egyik vállán valami elnyűtt hátizsákot cipelt. Hogy körszakálla vagy teljes arcot borító borostája volt, arra nem emlékszem tisztán. Ami beugrik, hogy igen hosszú, jó derékig érő sötétbarna haja volt. Busz- villamos- HÉV vezetők, környékbeliek, aki látta, ismeri, kicsoda ő és hol találom meg? :D



2013. jan. 2. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

a képzeletbeli ikertestvérem férfi alteregója volt,ő is pont téged nézett,imádja a majonézes sült f*szt

a válság miatt nincs kaja úgyhogy némi ellenkezéssel az életét adta hogy ehessünk(majdnem kinyírt-.-)

ha tényleg fontos a találkozás mag adom címemet,minden szerdán szeánszot rendezek úgyhogy megidézhetem neked,ha messze laknál összedobok neked egy kis pörköltet,így is közelebb kerülhettek egymáshoz

2013. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Figyu már, válaszoló!


A kérdés kiírásában _sehol_ nem szerepel olyan rész, hogy "Hé, gyökér!" E megszólítás hiányában teljesen értetlenül állok az előtt, hogy mégis hogy a fenébe kerültél ide?

Az az ember egy zseni, én mondom! Szalacsi és Bartos Cs. István méretű sztárt akarok belőle csinálni, vili?


Na csá!

2013. jan. 12. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!