Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » TV-nézés közbe eszembe jutott...

TV-nézés közbe eszembe jutott hogy 5 évesen elhagytam az egyik Lego épitö ellememet ( a narancssárga bábum munkavédelmi sisakját) kerestem mindenhol, a mikroba, a hütöbe, a baratomhoz is átmentem hogy meg kérdezem hogz nála vane, szerintetek hol van?

Figyelt kérdés
és a szekrény háta mögött is megnéztem ahol csövesek befészkelték magukat de ott se találtam még a szomszéd nénit is áthivtam de ö se kapta meg pedig fiatalon nyomozó kutya volt, és hirdetést is felattam , hogy hová tünhetett , segitsetek mert nem tudok nélküle élni és kezdek aggodni hogy világuralomra akkar törni
2009. aug. 26. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
ennyire unatkozni..na nembaj már jön a suli akkor nem lesze lekkora unalomban várj csak. inkább masztiznál ha ennyire nem tudsz mit csinálni minthogy ennyire baromságot..áh, felnősz egyszer
2009. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
84 évesen nem várnád te se az iskolát és pont masztizáson járjon az eszem örvendek hogy néha nap feláll
2009. aug. 27. 00:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még én ástam el anno a cseresznyefától 5 tyúklépésre. Egy kis dobozba tettem amit 6-szor átkötöttem piros fonállal. Miért nem rögtön engem kérdeztél?
2009. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Kedves 84 éves!

Tudomásom szerint ebben a korban az emberek 99%-a csak arra emlékszik,ami régen volt, de arra nem, hogy 1 órája mit csinált!Tényleg,pisiltél már:))

Szóval: gondolkozzzzzz! vissza kell emlékezned , hogy 5 évesen hová a francba tetted azt a r*hadt munkavédelmi sisakot.

2009. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam van! elástam a dinnyefánk alá, közvetlen a kókuszbokor mellé!
2009. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Észrevetted, hogy elraktam? Úristen...
2009. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már akkor is volt munkavédelmi sisakja a legónak. Pedig abban az időben a törvény még csak a baseball sapkát írta elő.

Egy 94 éves

2009. szept. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem baj előbb tanulj meg helyesen írni aztán poénkodj
2009. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!