Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ha tudnánk időt...

Szerintetek ha tudnánk időt utazni és vinnénk Mátyás Királynak egy Big Mac menüt, ízlene neki?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A csomagolason levo hatalmas M betu biztos imponalna neki
2013. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak más lenne neki a megszokottnál,de nem szeretné jobban.Királyként ő friss és finom kajákat evett.Bár a hasábburgonya talán behódoltatná.
2013. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Olvasd el Bogáti Péter Halló, itt Mátyás király! című könyvét. A kérdésedre nem lesz benne válasz, de nagyon érdekes és izgalmas olvasmány. :)
2013. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Legrosszabb esetben ellopná az időgépedet és előremenne 2013-ba, hogy az összes kis ezüstgombocskáin Big Mac menüt vegyen. De végül visszajönne, mert rájönne, hogy kicsit csóró az ilyen kajákhoz, a pompás ruháin röhögnének, és a kis aranygombocskáit is csak a Múzeumba tudja beadni. :D

És még a legjobb esetről nem is mondtam semmit...

2013. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
tetszik a kérdés, én mondjuk azon elmélkedtem a napokban, hogy milyen lenne egy ógörög háborúba mondjuk egy Abrams-szel, vagy egy vadászgéppel betörni. :P
2013. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno azon agyaltunk, ha ne adj Isten visszatudnánk menni az időben, mondjuk úgy Horthy idejébe, és oda dobnánk egy töri könyvet, akkor mennyivel jobban jöttünk volna ki? Aztán arra jutottunk, hogy nem iszunk többet. :D
2013. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azon agyaltam, milyen lenne visszamenni a Honfoglalás idejébe, és ősapáink kezébe egy kalasnyikovot adni.
2013. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 zati19 ***** válasza:
Van itt a válaszok között egy agybajos, annak csak annyit, saját pénze volt, nem gombocskái! :D Amúgy a paradicsom (ketchup) is újdonság lenne számára, ha belegondolsz! :) Ízletesnek ízletes, de beszakadt volna a Duna jege, ha mekizik! :D Szóval igen, ízlene neki, nem moslékon éltek akkor sem. A mekis kajákat ízletesre készítik, szóval furcsa a kérdés... :)
2013. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tojasleves ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán megtalálnád Mátyást, mert ugye álruhában jár :-)
2013. jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem ízlik neki, akkor lecsapatja a fejedet, a hős vérengző királyunk...
2013. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!