Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek is baj lesz...

Szerintetek is baj lesz belőle ha ősszel ujrainditják a nyagy-hadronütköztetőt? :S Szerintem ennek nem lesz jo vége.

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őőő...bocsi hogy kérdezek de...mi az a nyagyhadronütköztető? :D
2009. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jaaa hogy a nyagyhadronütköztetőt?Abból hatalmas nagy baj lesz.Minden megváltozna...Mindenki úgy fog beszélni mint egy plázacica úgyhogy el is kezdem gyakorolni.És mindenki szerint a icipici tinisztárik olyan szupcsik lesznek és mindenki lávolni fogja őket...És a szőki nők lesznek a new tudik.Na puszikaaa!
2009. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Részecskegyorsító. De azt mondják hogy még "csak" 50%-os energiával ütköztetnek. Persze később ez változni fog, egyre nagyobb lesz. Hát... így is - úgy is megcsinálják, úgyhogy csak imádkozni tudunk hogy ne legyen baj. Bízom benne hogy talán értenek annyira hozzá, hogy nem pusztítják el a világot. Veszélyes játék.
2009. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mikor elindították reménykedtem, hogy esetleg lesz valami apokalipszis, de nem lett, most sem lesz másként, legfeljebb pár ügyetlen dolgozó megsérül... :-D
2009. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kutatás és a fejlődés nem állhat le, holmi para miatt, ha eltűnnénk egy fekete lyukban, akkor így kellett lennie.
2009. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy kell így lennie... senki sem kötelez minket ilyen tevékenységre, nem kell így lennie.
2009. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14:56: Kutatni fontos dolog, hogy választ kaphassunk a miértekre. Lehet, hogy nem köteleznek, de ez az emberi természet.
2009. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt mindenki hivatalból ilyen buta?

A kozmikus sugárzásban 4 nagyságrenddel (10000-szer) nagyobb energiájú részecskék is vannak, mint amit ez a kis csiga elő tud majd állítani.

Szerinted, ha dinamittal robbantanak néha melletted - akkor félned kell egy gyertyától?


Amúgy egy kis magyarázat:

a fekete lyukak párolognak. Minél kisebbek, annál gyorsabban. Az a mini fekete lyuk, amit ez a szuper erős kozmikus sugárzás, ami naponta bombáz minket, ESETLEG elő tud állítani - még az is elpárolog, mielőtt észrevennénk (még műszerekkel is).


Az ütköztetőben abban reménykednek, hogy:

1: keletkezik egyáltalán ilyen fekete lyuk,

2: észreveszik, és meg tudják különböztetni egy normál ütközéstől, mielőtt felrobbanna. Abból lehet majd észrevenni, hogy egy normál robbanáshoz képest egy icipicit tovább marad majd együtt az anyag.


IQ bajnokok... bár az is igaz, hogy annak idején sokan nagyon tiltakoztak a gőzmozdonyok ellen is. Attól féltek, hogy a 30 km/ó feletti sebesség halálos lehet az emberre. Már akkor sem a gondolkodás volt sok ember erős oldala...

2009. aug. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja reménykednek hogy keletkezik OLYAN fekete lyuk amit már ismerünk, ami esetleg gyorsan elpárolog. Egy a gond, nem biztos, hogy csak egyféle van, attól még hogy csak egyet ismerünk. Ugyanis kur/vára nem tudunk semmit még a kvantummechanikai hatásokról. Csak kísérletezgetnek, reménykedve hogy valamit meg tudnak figyelni amit még alig ismernek... a kísérletezés az azért kísérletezés mert nem tudjuk mi lesz az eredménye. Könnyen elképzelhető hogy valami oltári nagy baj lesz, főleg hogy folyton van egy halom meghibásodás stb...

Az ismeretlentől való félelem nem alaptalan, úgyhogy szerintem nem kellene olyan biztosra venni hogy minden rendben lesz.

2009. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Őőő...most nem azért de csak én vettem észre hogy humor kategória?

(1. és 2. válaszoló)

2009. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!