Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha kitépem a tücsök lábát,...

Ha kitépem a tücsök lábát, miért nem tudok vele "muzsikálni"?

Figyelt kérdés
a kérdés érthető és a feltevője is teljesen komplett :D
2009. aug. 29. 11:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utolsó? te akkor a legyet se csapod le? f*sásig van tücsök. inkább egy tücsköt heréljen ki mint egy macskát vagy egy madarat.
2009. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

A kérdésre komplikált a válaszolás, de ha körüljárjuk a témát, vagyis A-ból eljutunk B-be, tehát a dolgokat sikerül értelmezni, amihez szükséges az a tudat, hogy kint süt a nap és a tücsök nem alszik, tehát éber, vagyis eszméleténél van, akkor talán megoldható ez a probléma is.


1. Arra figyelj, hogy már csak akkor lehet kitépni a tücsök lábait, amikor már nem mutatkoznak rajta életre utaló jelek, mert ha él, akkor kibocsájt egy olyan anyagot (neve: pentahexadomé sav, latinul sajnos nem tudom), amely gátolja a muzsikálást.


2. "Ha kitépem a tücsök lábát", egy lábbal nem fogsz tudni muzsikálni, ahhoz min. 2 láb szükséges, egyik lesz a hangszer, a másik pedig a vonó.


3. Tücsök lábait nem mind1, milyen irányban mozgatod, általában csak akkor sikerül vele muzsikálni, ha az óra mutató járásával nem megegyező állású sávban mozgatod, vagyis fogsz egy fadarabot, eldobod és amerre mutat(ha nem jó az irány, akkor elfordítható).

2009. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

sajnos itt is hibázhattam, ugyanis éber tücsöknél próbáltam lábat típni

esetleg ez a gond megoldható azzal, hogy énekelek a tücsöknek? hátha emiatt elaludna

nemtudom melyik zenére aludna be hamarabb

de ha nem alszik el, akkor majd fejbevágom vmivel, vagy vonóhoroggal kihúzatom a nyelvit


az irányokról

eddig mindig északi irányba húztam a lábait 360 fokkal elforgatva, ugyanis van nekem egy posztturbinális gázhidraulika emelőbiztosítóm, ezzel profin meglehet oldani az ilyen precíziós átalakításokat, akkor embereken is


nos, hát köszönöm hogy válaszoltál, remélem sikerrel fogok járni

2009. aug. 29. 15:53
 14/17 anonim ***** válasza:
mert a szájával csinálja, és nem a lábával xD
2009. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

szerintem tökjó kérdés:D (Y)


egyébként nem tudom a választ:( de majd ha tudni fogod légysziii mondd el nekem is :D majd én is kipróbálom ;)

2009. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Először az ÁLLATOK kategóriába rakta a kérdését ez a barom!
2009. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
I D I Ó T A vagy te morbid barom állat.
2009. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!