Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nyaraltatok már a Járda-sziget...

Nyaraltatok már a Járda-szigeteken?

Figyelt kérdés
jó hely, forgalmas? még sosem voltam ott, meg keveset hallani róla, de aránylag olcsó hely.
2013. jan. 28. 07:54
 1/5 A kérdező kommentje:
jah, és még azt hallottam, hogy gyalogosan a legkönnyebb megközelíteni. ez is igaz?
2013. jan. 28. 08:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes. Ha nyáron mégy, akkor cca 40 fok van, tökéletesen lehet lebarnulni, és minimum órát, másfél órát biztosan napozol. Ha téli túrára mégy, olyankor kb. mínusz 10 fok körüli, lehet szánkózni, csúszkálni, hógolyózni amit akarsz. Ilyenkor már a fél óra is tökéletes kikapcsolódást eredményez. :)))
2013. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer átutazóban voltam és gondoltam ha már arra járok kipróbálom. Befizettem egy éjszakára. Mondanom sem kell, előtte igencsak emelgettem az unicumos és söröspoharakat. De a lényeg, hogy amikor megérkeztem frissen vetett ágy és cigarettákkal feltöltött bárpult fogadott. Másnap reggelre automatikusan bekapcsolták a körpanorámás tv-t, amiben éppen a budapesti stadionok forgalmáról ment egy tudósítás. A hangzás az valami félelmetes volt szerintem 9.1-es dolby stereo surround lehetett. Ez annyira megijesztett, hogy fizetés nélkül elhagytam a szálláshelyet. Azóta is keresnek, mert nem fizettem ki a vacsorát. Mondjuk nem értem a felháborodásukat mert otthagytam a szigeten az ágyam mellett...
2013. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jófej:D ***** válasza:
Attol függ melyik részére mész. Valahol koszos büdös és mindenhol csövesek vannak de van ingyen rágó, másik részén meg kevesen járnak arra tisztább.
2013. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Még szép, minden nap. Siess, most kedvezmény van a hotelokban!
2013. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!