Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Számítógéppel hogy lehet fűteni?

Számítógéppel hogy lehet fűteni?

Figyelt kérdés

Halottam, hogy van valami olyan program, hogy ha letöltöm, akkor fűt, és telefonra is lehet telepíteni. Mi ennek a neve? És honnan lehet letölteni?

És kb. hány négyzetméteres szobát fűt fel? Mert jelenleg a nm. es szobámat hajszárítóval, és vasalóval fűtöm.:(



2013. jan. 29. 20:33
1 2
 1/20 anonim válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDD kiégtem
2013. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Újaj. Itt vannak ám problémák:D Olyan program nincs. Ez valami fake akar lenni tuti:D
2013. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Hát ez röhej.Ilyen hülye programról nem is hallottam.Egy gépnek az a jó ha minnél hűvösebb,nem az ha kazán lesz belőle.

Ha gondolod van egy eladó kályhám,némi tüzelővel szerintem ki birod majd vele húzni a telet.

2013. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Sok lesz a villanyszámla!

V azt lopod?

2013. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Sőt, nem az hogy nincs olyan program, egyszerűen nem lehet géppel felfűteni egy szobát. Telóval meg végképp nem. De áááh. LoL:D:D::D:D:D
2013. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi azt kihagytam, hogy 16 nm-es szobát fütök igy
2013. jan. 29. 20:40
 7/20 anonim válasza:
azt úgy kell hogy leveszed a prociról a hüttőt utána emeled a feszültséget a BIOS-ban maximumig és ujraindítod aztán letöltesz egy stressz tesztet és elindítod (viccnek szántam)
2013. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Téged kérdező jól átb*szott valaki.
2013. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

No, hagyjuk egy kicsit a hülyéskedést. :)

Először is: milyen számítógéped van? Konkrétan a videókártya pontos típusa lenne fontos. Némelyik videókártya nagyteljesítményű grafikus processzora terhelés alatt ugyanis hatalmas hőt ad le. Egy asztali számítógépbe való felsőkategóriás videókártyával lehetséges felfűteni egy 16nm-es szobát:

[link]

Nézd meg a videókártyád típusát és utánanézek. Ha alkalmas valamelyik elosztott számítási projekt futtatására, akkor majd mondom hogy mit kell csinálnod (mit kell letöltened, hogyan kell megfelelően beállítani az adott projektet, mire kell figyelned, stb.).

2013. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Fűteni nem lehet, de ha lefagy, akkor jó lenne.
2013. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!