Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nektek mi a kedvenc kérdésetek...

Nektek mi a kedvenc kérdésetek a gyakorikérdéseken? Melyiken fetrengtetek már a röhögéstől?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 21:34
 1/8 Joshy Ca$h ***** válasza:
100%

Ezt a héten olvastam:

Annyira nem ízlik apukám kolbásza, mégis mindig rámerőlteti mikor otthon vagyok. Hogy mondjam el neki, hogy ne bántsam meg?

2013. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kérdező javítása is figyelemre méltó...


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__1752668-a..

2013. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
e héten a kedvencem ebben a kategóriában az volt, hogy "Fingottam, kell a fele?" :)
2013. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó videó vágó program, amivel moziban telefonnal felvett filmből kitudnám vágni a nézőtérre későn jövők fejét?


Nagyon zavaró. Már tele van a hócipőm, hogy egyesek nem tudnak időben elindulni otthonról.

2013. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig kafa a felhozatal :D XD
2013. febr. 9. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Van bojler eladó!
2013. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én ezt a teleportálós rúzsos kislányt mosolyogtam meg nagyon :)

De az is jó volt, mikor szintén egy ilyen 13-14 éves leányzó azt kérdezte, hogy képtelen leállni a hajvasalással, mit tegyen.

2013. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!