Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek megérte 2 lovat 4...

Winnyetúú kérdése:

Szerintetek megérte 2 lovat 4 kecskére cserélni?

Figyelt kérdés
Vettem két lovat egy tenyésztőtül,szépeket.Két egészséges csődör,semmi probléma nem vót velük.Aztán elcseréltem őket négy kecskére.Szerintetek megérte?A kecske ad tejet,de a lovon lehet lovagolni,meg a szekeret is elhúzza.A kecskível meg csak a talicskát tudom elvontatni.
2013. febr. 11. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ha szükséged volt 4 új asszonyra akkor megérte kinek mi jön be
2013. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha ezt most komolyan irtad akkor jò hülye vagy, neked lûttek magyarúl te egy lovat adtàl kèt kecskèír ne üzletejjèl többet
2013. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kecskínek jobb az egyensúlyérzéke és még szakálla is van úgyhogy igen, jó üzletet csináltál. Egyébként akár kecskefogatot is verbuválhatnál a 4 kecskíből, elhúzzák így a nagyobb szekret is.
2013. febr. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Megtarthattál volna 1 lovat a másik helyett meg 2 kecske és akkor megesszük a káposztát is meg a kecskét is.
2013. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Cserélhetted volna a kis cuccra, amiből kinőtt volna az égig érő paszuly, abból meg lett volna egy rakat aranytojásod.
2013. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De a nígy kecske föltétlenűl köllötött,mer idehaza van nígy talicska oszt azzal szállítom a árut,oszt mindhez köllötött kecske..
2013. febr. 15. 15:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vút egy jáű ütlet, tezsvírem....

de legolább vagyon tejöd, oszt tucc inni belűle :D

2013. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
No eztet helyessen beszíted tezsvír :D
2013. febr. 15. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!