Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek elromlott?

Szerintetek elromlott?

Figyelt kérdés
Tegnap a laptopom elkezdett rózsaszínűn füstölni, felrobbant, a képernyője elrepült, kettévágta Józsit a házilámámat, és beleállt a falba. Szerintetek melyik wc-márka a legjobb?

2013. febr. 13. 20:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy átment a trappistasajtból épített dezoxiribonukleinsav tárolómon, amit a szemem mögé építettem.
2013. febr. 13. 20:11
 2/6 Jófej:D ***** válasza:
100%

Nem romlott el.

szerintem a ToiToi a legjobb márka.

2013. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
a toj toj a legjobb.
2013. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Ráhúzol egy ilyet a csülködre,

[link]

ha ez megvan, tedd a lábad a képernyőre, és ha érzed az energiát, jobb, ha elugrassz, mert megjött a pizzám!! Légyszi vedd már át, és fizesd ki helyettem:D


Apropó, a legjobb wc-márka szerintem aaaaaaaaa........ Nem fogom Neked elárulni, már csak azért sem:P:P

2013. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:

I love you tojtoj

[link]

2013. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szegény Józsiláma... :(

Egyébként nem romlott el, kis setup probléma, menj be a terexbe, írd be -puszttulatosan ./bitang/._lapi -b

Majd nyomj sqrx-t, nörtöld fel, pröltölld ki a dumpolt doksit, attri ki, procszték be.

Ezután jöhet a sokásos %LAP_ROZsaKOD::Vissza_Mennye(&azonnal);


Ezután csengetni fognak az ajtódon, és már meg is hozták az új WC-det. :D

Remélem tudtam segíteni!

2013. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!