Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az egyik ismerősöm, akivel az...

Az egyik ismerősöm, akivel az egyik közösségi oldalon szoktunk chat-elni lebetegedett. Nekem a gépemen nincs vírusirtó és lehetséges, hogy ezért az oldalon keresztül elkaptam a betegséget én is az ismerősömtől?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 21:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces.
2013. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Jófej:D ***** válasza:
Nem kaphatod el, hacsak nem vagytok robotok.
2013. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos meg van az eseje, hogy elkapsz valamit.

Ilyenkor gyenge borjuszarral szoktuk kenegetni naponta ketszer elobb az allat majd gyongeden a bal heret.

2013. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Kedves szultan44 abban az esetben mit tehetek, ha nincs herém, mert csajszi vagyok? Ilyenkor elég csak az állat? Illetve biztos, hogy borjú kakival kell kenegetni (kicsit undinak hangzik, de ha segít ...)?
2013. márc. 6. 21:47
 5/25 Neuhauser László ***** válasza:
Ha nőstény vagy, akkor bikaborjú ürülékét kell használnod az álladnál, majd miután az megszárad, felhelyezed magadnak, és úgy fekeszel le éjjelente, nappal meg kiveszed, pár hét után makk egészséges leszel
2013. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De ez biztos,hogy kakit kell kenegetni, meg honnan tudok ilyet hozatni?
2013. márc. 6. 21:59
 7/25 Wark150 válasza:
Szerintem vidd el a 2 gépet orvoshoz és magasnyomású víznyomóval fúvasd ki
2013. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 zati19 ***** válasza:
Egy pohárba keverj össze 1 citrom, 1 hagyma és 3 gerezd fokhagyma kipréselt levét, jól rázd össze, és öntsd a gép tápja köré! (Ahol fújja ki a levegőt.) A víruskeresők semmit sem érnek, lásd a reklámot, a detektívek sem tudnak dolgozni, ha elkapnak valami vírust! Ha ezt megteszed, Te már tuti nem kapod el! :)
2013. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
remélem legalább egy salityt kaptál el ezzel a kérdéssel :D
2013. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
#8: nem a tap kore, hanem bele kell onteni. Rosszul tudod es ne irjal ki olyanokat, amirol foggalmad sincs!
2013. márc. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!