Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Segitséééég! Fantáziadús...

Segitséééég! Fantáziadús emberkék segitségét várom! Tudtok ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Társasággal úgy döntöttünk, hogy ismét üvegezni fogunk...persze,ugye vetkőzésre, mire másra?...na szóval kellene pár jó ötlet, ugyebár a szokásos felelsz vagy merszes dolog. Nemek közt van határ!! és azért a durvább dolgok is kihúzva! Ami lehet az a sablonos smárolás, hasnyali és az ilyenek..(hastól léjebb nem!!), vetkőzés fiúknál: boxerig, csajok: bugyi és melltartó(sajnos xDD)Valami eredeti, új dolgokat szeretnék..:D megkell hagyni h az "ellenfeleknek"elég érdekes, dús képzelőviláguk van!! Na hajráá, ötleteket, minnél előbb! Előre is kösz! ;)
2013. márc. 12. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Fülszex? xD


Ezen kívül csak az jutott eszembe, hogy alkoholos filccel kell saját magára rajzolni egy egyszerű algoritmus folyamatábráját, de ha elrontja akkor áthúzni és előröl kezdeni :D

2013. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kenjetek olvasztott denevérguanót egymás testére, majd nyaljátok le!
2013. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értelmessebb válaszokat várok!! :D ami megoldható is, nem mint a fülsex, meg a 2. kommentáló ötlete! De azért köszi, de meglehet elrőltetni az agytekervényeiteket!! :DD THX
2013. márc. 13. 07:48
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja, és, hogy tisztázzuk a dolgokat, az egyik csajnak ott a szimpije, a másiknak meg az exe, aki ismét rányomult a csajszira! :D Am én egyik se vagyok ezek közül :DD CSajok: 16,16,17,17; pasik: 17,17,18,19,20-kor :DD
2013. márc. 13. 07:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyétek meg egymás ürülékét. Az én törzsemben ez a szokás.
2013. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor igazán civilizált törzsed lehet!! -.-"..
2013. márc. 13. 19:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Valósítsa meg kétszintű NAND kapus logikai hálózattal az alábbi indexelt felírású konjunktív kanonikus alakú logikai függvényével megadott kombinációs hálózatot:


F=P^4(12,9,7,6,4)×x:(15,14,13,2)

A:2^0; B:2^1; C:2^2; D:2^3


Ha nem sikerül hazamehet!

2013. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 first blood ***** válasza:
meg kell inniuk a saját hugyukat
2013. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úristeeen..a válaszolók közül páran betegek(akinek nem inge, ne vegye magára)!! Valami normális ötletet nem tudtok mondani?
2013. márc. 14. 14:45
 10/12 anonim ***** válasza:

nem tudom ez mennyire felel meg az elvárásoknak de van 2 ötletem:

1, valaki bevesz a fogai közé egy jégkockát majd pörgettek és akinél megáll annak kell szájjal átvenni

2, gyümölcsöt raktok valaki testére (ahova akartok), bekötitek a szemét és pörgettek. akire esik a választás leeszi a gyümit

nem biztos hogy pont ide vágóak de ki lehet próbálni

2013. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!