Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Belefingottam a mikrofonba,...

Belefingottam a mikrofonba, de nem történt semmi, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom azt mondta, fingjak bele a mikrofonba, és attól sokkal jobb lesz, de nem történt semmi, mit tegyek? Szerintetek átvert? Egy hűtőrácsot is próbálgattam közben a nyakamba akasztani egy bálamadzaggal, meg direkt egy elromlott, barack-lekvárral bekent termosztáton álltam, hogy ne legyen semmi gond belőle, és nem történt semmi.

#kecske #termosztát #barackoslekvár #jómódúelőember
2013. márc. 23. 01:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

a hűtőrács maradhat!

A teendők:

dugd fel a seggedbe a mikrofont amilyen mèlyen csak tudod, majd húzd ki (felőlem bent is hagyhatod) és menj ki az utcára meginterjúvolni az embereket egy adott témáról. Esetleg még annyi, ha finganod kell vidd magaddal a termosztátot is, netán ha összefosnád magad legyen hova

2013. márc. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Jófej:D ***** válasza:
Próbáld újra.
2013. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A fingásod elrohasztotta a mikrofon belső részét. Szedd szét, tisztítsd ki belőle a zöld trutyit. Legközelebb húzz saválló óvszert a mikrofonra mielőtt belefingasz.
2013. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Megtettem minden lépést, amit ajánlottatok, de az emberek elkezdtek szótárakkal, és bekapcsolt ébresztőórával dobálni. Mit jelentsen ez?? Nem fogadják el az ember munkásságát? Akkor akadtam ki, amikor az egyik ember köszönés nélkül elment mellettem, és közben egy rozsdás karkötőt szopogatott, miközben szemcseppel locsolta a virágokat! :S... kezd elegem lenni..
2013. márc. 23. 14:01
 5/16 anonim válasza:
uramisten:DD szemcseppel locsolta a virágokat XD
2013. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy felháborító, de mikrofonnal a bélrendszeremben nem tudtam mit csinálni ellene.. erről meg már nem tehetek.
2013. márc. 23. 16:30
 7/16 anonim válasza:
Ennek az egésznek mi értelme van???
2013. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas emberek vannak, nem értékelik a művészetet!! :S Az ilyenektől legszívesebben elvenném a szemcseppet és rákenném a nutellás kenyérre, az órájából meg kivenném az elemet, hogy azzal törjem be a tévéképernyőmet.


Egyébként az lehetett a gond, hogy hagytad megszáradni a baracklekvárt a termosztáton, máskor cseppents rá bár csepp motorolajat, biztos ami biztos. Esetleg gargalizálj közben kacskazsírral, fél lábon, a konyhaszekrény tetején. Akkor nem lesz belőle semmi gond, ez tuti tipp! ;D


Majd meséld el mi történt!

2013. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm a segítséget! Még az is hozzájárult pluszban a sikeremhez, hogy betyárkörtét szüreteltem tavaj, meg kevés volt, ezért elmentünk haverokkal mezgerélni, amiből idén jó pálinkát főztünk, beleöntöttem a keringetőszivattyúba és onnan locsoltam mindenkire aki bögrét viselt sapka gyanánt (nagy itt a vihar, borsodban).


A tepsi épségemet megőriztem, és megkaptam a hűtőrácsnyalogató-díjat is, úgyhogy minden rendben van!!! KÖSZÖNÖM!

2013. márc. 25. 15:23
 10/16 anonim ***** válasza:

"nagy itt a vihar, borsodban"

A homály nagy, komám!

2013. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!