Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Chuck Norrissal álmodtam, ez...

Chuck Norrissal álmodtam, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy sétálok egy utcán, egyszer csak odajön

mellém Chuck Norris, és a fülembe súgja, hogy derékszögű háromszög.Utána megint megjelenik, és rotációs kapával kapálja a betont(?!).Aztán ilyen matematikai képletek jelennek meg a betonon, majd egy hejesirási szótár odasétál,

és azt mondja: likeolj, hogy megnézhesd a ...kékhalál.

Majd ilyen Trollface-k repkednek, Norris meg üvölteni kezdi, hogy szilvás bukta, mire megnyílik a föld, és átesek a Földön, és Ausztráliában kötök ki, ahol egy kenguru a fülembe súgja a víz vegyjelét.Aztán egy órát látok, amin ez az idő van: 27:93.Erre megijedek felkelek, majd az iskolában épp nyelvtanórán kötök ki, amit Chuck

Norris tart.Erre még vagy 10-szer fölébredek, akkor anyukám megérdezi, hogy mit kérek reggelire, de Chuck Norris arca van az arca helyett.ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!



2013. márc. 24. 09:06
1 2
 11/13 beccikeseherezádé007 válasza:
Erre egy értelmes válasz van: matekon elaludtál miiközben chuck buktát kért tőled és mivel aludtál nem hallottad ezért felültetett egy rotációs kapára és haza akart tolni de éhes volt és földhözvágott kisidő mùlva ausztriában kötötttél ki ahol h2o t néztél egy család kenguruval az idő a szilvapálesztől lehet...
2013. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Öcsém XD

Te nagyon kemyény vagy XD

Ez tuti azt jelenti, hogy miközben tanultál nem kellett volna annyit netezni és a neten chuk norris-t nézegetni miközben szilvás buktát ettél

ne csinálj többet ilyet és minden rendben lesz :) XD

2013. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Chuck Norris álmodott veled, csak rosszul emlékszel.
2013. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!