Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudom hogy a slender man is...

Fegyveres kérdése:

Tudom hogy a slender man is csak egy buta legenda de én nem vagyok az ilyenekben tapasztalt szóval hogyan kell őt megidézni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy hogy fogsz valami jobb rajzprogramot és beilleszted egy képre... Figyi: ez a Slenderman vagy Slender Man dolog mégcsak nem is legenda, csak egy netes kreálmány, ami kb. 4 éve létezik. Annyi a lényege, hogy magas, nem teljesen emberszerű figurát helyeznek el a képeken és valamiféle történetet kreálva mögé létrehoztak egy ilyen legendaszerűséget.
2013. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kérj meg egy gyereket h szórjon szét slendermanről készült rajzokat aztán menj és keresd meg őket.


ha pedig már nagyon a közeledben van akkor hívd segítségül a pedomacit (slenderman ősellensége).

2013. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha sikerül, lelövöd?
2013. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi már kezdem is.NEMÁM CSAK SZIVATLAK.tudom hogy vitszelsz vagy az igaz hogy megkérek egy gyereket hogy rajzoljon és szétszorja én meg megkeresem és jön.de az nem hogy hívjam a pedomacit
2013. márc. 30. 15:15
 5/10 A kérdező kommentje:
igazábol én nem hiszek a slender man -ben csak a Krisztián barátom-nak akarom kigyüljteni ezeket a hülye dolgokat
2013. márc. 30. 15:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A slender man megidézéséhet két dolog kell: gőteszem és valami fehér, mondjuk egy papírzsepi. Először a fehér anyagba becsomagolod a gőte szemet, aztán elénekled a kis kacsa fürdik-et, egy lábon ugrálva, miközben jobbra forogsz. Utána innod kell egy pohárral a Jordán vizéből, letérdelni Mekka felé. És most jön a lényeg. Le kell venned a gatyád, a gőte szemét feldugni a seggedbe, aztán a homlokodon elégetni a fehér anyagot. Utána meg ne nézz hátra mert egyből megjelenik mögötted.
2013. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
HA ha ha ha ha ha ez nagyon jó te honnan szedsz ilyeneket de most komolyan ez nagyon jó
2013. márc. 31. 08:51
 8/10 A kérdező kommentje:
megcsináltam és bevált hátranéztem és megjelent egy bottal elkezdtem elfenekelni tiszta vörös lett a segge utánna megkért hogy használ hatja-e a W.C.-t de kiderült hogy szegénynek szorulása van.
2013. márc. 31. 09:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Agent K, igazából a Slenderman nem 4 éves. Csak a külleme. (Az öltöny meg, ilyenek.) Ez a figura a germán mitológiából ered.
2013. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Író vagyok, élénk a fantáziám XD

6.-dik voltam

2013. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!