Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az tényleg igaz, ha 30 éves...

Az tényleg igaz, ha 30 éves koromig szűz maradok akkor varázsló leszek?

Figyelt kérdés

Szeretnék az lenni de feleslegesen sem szeretném magam nyomorgatni. És ha igaz akkor ugye szexelhetekúgy, hogy nem veszítem el a mágiámat?


Jelenleg 8 évem van hátra.



2013. márc. 30. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
persze hogy igaz,amit betöltöd a 30-at le kell feküdnöd valakivel,de addig nem is nyúlhatsz magadhoz,ha ezt megtudod állni akkor utána nagy csodákat láthatsz és a pálcád "felrobban"
2013. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
OMG! Mi ez a hülye kérdés? Varázsló? Szűz akarsz maradni de szexelni is akarsz ez hogy van? Mit szívtál, kérek én is belőle...
2013. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 <3Zsuzsi<3 válasza:
Ez egy oltári nagy hülyeség! Nehogy elhidd már!!! Ki mondott neked ekkora baromságot? Nem vagy már kicsi,hogy higgy a mesékben! Gondolkodj logikusan! Más se volt szűz 30 éves koráig,mégis vannak köztük nagy mágusok!
2013. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 <3Zsuzsi<3 válasza:
Már,ha hiszel a mágiában. Mert szerintem mind csaló!
2013. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
vizet azétt nem iszunk met belébasznak a halak!
2013. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem told ki a határidőt még 30 évvel és ha te nem is az aki elveszi a szüzességedet az valóban varázsló lesz.
2013. márc. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Természetesen igaz.

Gyakorolni csakis jó kemény varázspálcával lehet, amely mindig készen áll a nadrágodban.

A szex, mint köztudott, varázspálca lankasztó tevékenység és ha a varázspálcád nem áll rendelkezésre a nap 24 órájában, akkor semmit sem ér.

Az a röpke 8 év hamar elszáll, fel a fejjel.

Akkor majd állandóan a varázspálcával a markodban készen állsz majd a varázslatokra, de addig is gyakorolni, gyakorolni szorgalmasan.

Markold keményen és végezd a szükséges gyakorlatokat, csak semmi kishitűség.

30 éves kortól már nem is fog a szex hiányozni és akkor már nem kell félned, örökre úgy marad a pálcád...

:)

2013. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én boszorkány szeretnék lenni!

11 év kell hozzá

2013. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
AZTAK*, MÁS IS NÉZ SHUKUNAIT-T!
2013. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Dikk Dynamo :s
2015. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!