Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a véleményetek a microsoft...

Mi a véleményetek a microsoft ubuntu kiadásának dokumentációjában lévő AcrobatViewer programnak ollydbgvel lefordított változata 683. parancsáról?

Figyelt kérdés
Nem sikerült átállítani az addicionális driver jelszavát. Help pls!

2013. ápr. 1. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Eleve nincs microsoft ubuntu...

A microsoft csinált windowst,amit árul is,nem is olcsón.Akkor minek csinálna ingyenes rendszert is?

Az ubuntu egy nyilt forrású linux alapú rendszer.

A linux,a windows,a mac os -ezek ellenségek...

Amúgy válaszolva,tölts le frissítéseket,ha ubuntud van,sokkal többet fog tudni,és amit most tud,azt is jobban fogja utána.

2013. ápr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Humor kategória, nekem is ubuntum van!
2013. ápr. 4. 23:55
 3/6 A kérdező kommentje:
najó, akkor most nem hazudok(najó, de :) : no, akkor most érthetőbben: [link] , ezsajna, már nekem nem műkökig, 404-et ír ki, léécccííí! Töltsd le te! Na, a telepítés után (kb. 20 gigát lefoglat) előugrott egz doksi... Na, ha jól emlékem, 372.sorban, a 23 karaktertől kezdődően lévő exe fájlt ollydbgvel megnéztem és problémáim voltak a 683. Parancscsal...
2013. ápr. 5. 00:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem win7em van,csak volt ubuntum egy ideig...
2013. ápr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utsó: Mi az hogy egy ideig???? A gmailt legalább használod? Google kereső? Drive? Naptár? Maps?...
2013. ápr. 5. 00:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Az,hogy lecseréltem,mert idegesített,hogy alig van rá program...

Az xp meg már idejétmúlt,a vista meg nem ér semmit.A 8 meg még túl fiatal...

2013. ápr. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!